Galaxy S2 Türkiyede Satışa Sunuluyor

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 3 Haz 2011 tarihinde açılan konu

 1. Samsung Galaxy S2 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

  Samsung Galaxy S2 Türkiye satışı,Samsung Galaxy S2 özellikleri,Galaxy S2 cep telefonu modeli
  Galaxy S2 Türkiyede Satışa Sunuluyor
  Güney Kore'de 1 milyonluk satış rakamıyla iPhone'u geçen Galaxy S2, ilerleyen haftalarda Avrupa ile birlikte Türkiye'de de satışa sunulacak.

  Samsung'un merakla beklenen ve anavatanı Güney Kore'de satışa sunulan Galaxy S2, sadece bir aylık bir sürede Kore'de 1 milyon satmayı başardı. açıklamalarda bulunan Samsung Electronics Türkiye Cep Telefonları Pazarlama Müdürü Cem Sezer, Kore'de yüksek satış rakamlarıyla dikkat çeken Galaxy S2'nin önümüzdeki haftalarda Batı Avrupa'nın ardından Türkiye'de satışa sunulacağını dile getirdi.


  Global pazarda bugüne dek 3 milyondan fazla ön sipariş alan Galaxy S2, bir önceki modeli Galaxy S'e göre daha geniş bir yapıya sahip. 8 megapiksel dahili kamerası bulunan Galaxy S2, Anroid'in son sürümüyle kullanıcılara sunuluyor.


  400x800 piksel ekran çözünürlüğünün yanı sıra 16 GB dahili hafızayla gelen cihazın hafızası 32 GB'a kadar çıkarılabiliyor. Şarj süresiyle ilgili bilgi vermeyen Sezer, telefon üreticilerinin verdikleri şarj süresinin gerçeği yansıtmayabileceğine ve telefonun bulunduğu ortama göre şarj süresinin değşebileceğine dikkat çekti.


  Galaxy S2, cep telefonu operatörleri ve mağaza kanallarıya Türkiye'de satışa sunulacak.