Galatasaray'ın Toplantısında Büyük Kriz

'Spor Gündemi' forumunda Masal tarafından 6 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


  1. Galatasaray'da Büyük Kriz
    6 Eylül Çarşamba günü Türk Telekom Arena'da yapılan yönetim kurulu toplantısında büyük bir krizin yaşandığı iddia edildi.

    Galatasaray'ın TT Arena'da yaptığı yönetim kurulu toplantısında Refik Arkan ve Adnan Öztürk arasında büyük bir kriz yaşandı. Adnan Öztürk'ün yaptığı konuşmanın ardından gerilen ortamı başkan Ünal Aysal da sakinleştiremedi.

    Rutin işlemler bittikten sonra söz alan Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, “Bizi boş yere buraya neden topluyorsunuz! Tüm konuştuğumuz şeylerin toplamı 40 bin euro. Ben 22 senedir milyar dolarlık bir şirketin yönetimindeyim, yönetim kurullarının ne işe yaradığını bilirim. Bizi oyalamak için 40 bin euroluk basketbol sezon açılışı yönetime getiriliyor, milyon euroluk transferler, şirket işlemleri yangından mal kaçırırcasına gizlice imzalanıyor. Hani kurumsallaşacaktık, nerede kaldı söylenen şeffaflık. Bu gündemi hazırlayanların bu soruya cevap vermeleri gerek” diye yaptığı sert çıkışa mali işlerden sorumlu diğer Başkan Yardımcısı Refik Arkan aynı sertlikte, “Bu işler böyle gelmiş böyle gider” diye cevap verdi.

    Başkan Ünal Aysal ise toplantıyı terk etti.