Galatasaray'ı karıştıran aşk skandalı

'Spor Gündemi' forumunda alemşah tarafından 14 Oca 2010 tarihinde açılan konu

 1. Galatasaray'ı karıştıran aşk skandalı  Galatasaray, geçtiğimiz günlerde resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Bayan Basketbol Şubesi Genel Menajeri Mihriban Oğuz ile yollarını ayırdığını duyurdu.

  Oğuz'un sarı-kırmızılı takımdan gönderilişinin nedeni olarak eski yönetici Ahmet Dedehayır ile aşk yaşaması iddiaları ortada dolaşırken, Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt bu iddiaları destekleyici bir haber kaleme aldı.

  "25 Kasım'da Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bayan Basketbol Şubesi Başkanlığı'ndan istifa eden Ahmet Dedehayır'dan sonra, GS Bayan Basketbol Takımı Genel Menajeri olan sevgilisi Mihriban Oğuz'un da kulüple yolları ayrılmış.

  Ahmet Dedehayır, Mihriban Oğuz ile yaşadığı aşk yüzünden 10 yıllık eşi Banu Kavak'tan boşanmıştı.

  Dedehayır'ın istifasından yaklaşık 1.5 ay sonra, Mihriban Oğuz'un görevine geçen hafta son verildiğini öğrendim.

  Basketbol çevrelerinde, takımıyla birçok başarıya imza atan Oğuz'un görevden alınmasında Dedehayır ile yaşadığı aşkın etkili olduğu konuşuluyor"

  ELANO OLAYI TUZU BİBERİ OLDU

  Aynı gazetenin spor sayfasında ise; Mihriban Oğuz'un, Elano hakkında sarf ettiği sözlerin de bu olayda etkili olduğu iddia edildi.

  Mihriban Oğuz'un, "Oynamayan Elano'ya milyonlar harcadılar" eleştirisi üzerine ipinin çekildiği iddia edilen haber ise şöyle:

  "Galatasaray yönetiminin görevine son verdiği Bayan Basketbol Takımı Genel Direktörü Mihriban Oğuz'un, sarı-kırmızılı yönetimle yaşadıklarının perde arkasını Sabah aydınlatıyor.

  İşte Galatasaray'da aktif görev yapan çalışanların iddialarına göre yaşananlar: Geçen ay Mersin BŞB'ye farklı kaybedilen maçın ardından yönetim Oğuz'dan rapor isteyince bayan takımından sorumlu eski bir yönetici takım içinde Oğuz'un yakın olduğu iki oyuncuyu arayıp, Oğuz'a destek olmalarını istedi. Takımın yerli oyuncularının biraraya gelip yazdıkları destek metninde sorumluluğun takımda olduğu ifade edildi. Ancak bu metine yabancı oyuncular imza atmadı. Yönetimin "Sezon sonuna kadar birlikte çalışalım" dediği Mihriban Oğuz'un futbol takımı hakkında eleştirileri Galatasaray'daki sonunu hazırladı.

  ELANO'YU ELEŞTİRDİ VE BİTTİ!
  Bayan takımının aldığı başarısız sonuçların yönetim toplantısında masaya yatırıldığını ileten bir yöneticiye, Oğuz'un "Futbolu yönetenler kendi işlerine baksınlar. Elano gibi forma giymeyen oyuncuya milyon eurolar veriyorlar" yanıtını vermesi yönetimde duyulunca bomba etkisi yarattı.

  Mihriban Oğuz'u arayan bir yönetici "Sen kim oluyorsun da futbol şubesi hakkında yorum yapıyorsun! Bizim işimize karışıyorsun" diye çıkıştı ve bayan basketbol takımı genel direktörünün ipi Florya'dan çekildi.

  Mihriban Oğuz'un sezon başında göreve gelen koç Zafer Kalaycıoğlu ile ters düşmesi ile takım içinden bir oyuncuyla aynı evi paylaşmasından rahatsız olan yönetim, kulübün maaşlı elemanı olan Oğuz'un kendilerini eleştirmesi üzerine yollarını ayırmaya karar verdi."
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 5 May 2013
 2. Cevap: Galatasaray'ı karıştıran aşk skandalı

  En azında kelepçe melepçe skandalı yok:f30:Temiz bir aşk hikayesi..Sonu kötü bitmiş o ayrı mesele:(
   
 3. Cevap: Galatasaray'ı karıştıran aşk skandalı

  G.Saray'ın dansözlü eğlencesi'' ortalığı karıştırdı

  Galatasaray'ın telefonları, diğer gazeteciler tarafından kilitlendi.

  Galatasaray'ın kaldığı otelde ise bütün personel bugün 'Nasıl sızdı' denilerek içtimaya çekildi.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 5 May 2013
 4. Cevap: Galatasaray'ı karıştıran aşk skandalı

  Bensiz eğlence yaparlar ha :f196::f196:
   
 5. Cevap: Galatasaray'ı karıştıran aşk skandalı

  ellemeyin karışsın cincon iyice.:f196::f30::f30: