Galatasaray Fantasy Manager 2012

'Spor Gündemi' forumunda Aysell tarafından 2 Şubat 2012 tarihinde açılan konu  1. Galatasaray Fantasy Manager 2012 oyna    Galatasaray; “Galatasaray Fantasy Manager 2012” oyunuyla interaktif sosyal spor oyunları alanında da Türkiye’de bir ilke imza atıyor!

    Facebook ve iPhone kullanıcısı olan tüm futbol severler; Galatasaray Fantasy Manager 2012 oyunu sayesinde, gerçek bir teknik direktör gibi Galatasaray Profesyonel A Takımı oyuncularını yöneterek antrenman düzenleyebiliyor ve Kulüp’e transfer edilecek yeni oyuncularla görüşmeler yapabiliyor. Oyun, her bir kullanıcının kendi takımını kurmasına imkan sağladığı gibi takım kadrosunu Fatih Terim’in oluşturmasına da olanak tanıyor.

    Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıların oluşturduğu takımlarla rekabet ederek Galatasaray’ın İdeal Lider Adayı olduğunu kanıtlamaya çalışan kullanıcılar, bu yarışın sonunda sanal oyun ödüllerinin yanı sıra bir çok sürpriz gerçek ödülü de kazanabiliyor. Oyunun gerçek skorlar ve istatistiklere dayanarak kullanıcıları dijital ortamdan çıkarıp reel dünya ile buluşturması ise oyunu vazgeçilmez kılıyor!

    [​IMG]