G.Saray'dan müthiş misilleme

'Spor Gündemi' forumunda cCasT tarafından 9 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. F.Bahçe’den aldığın ücretin (yıllık 2.5 milyon Euro) daha fazlasını vermeye hazırız.”

  Galatasaray tarafından, F.Bahçeli yıldıza tek bir mesaj gönderildi: Senin gibi bir oyuncuya fazlasıyla ihtiyacımız var. F.Bahçe’den aldığın ücretin (yıllık 2.5 milyon Euro) daha fazlasını vermeye hazırız.”

  Uruguay Milli Takımı formasıyla Dünya Kupası’nda üçüncülük mücadelesi verecek olan Diego Lugano’nun F.Bahçe ile yaptığı sözleşmeye eklettirdiği “3 milyon Euro getirdiği taktirde serbest kalır” maddesi, transfer kulislerini hareketlendirdi.

  Ve müthiş bir iddia ortaya atıldı:

  “G.Saray, Lugano’nun peşinde. Sarı kırmızılılar, F.Bahçeli yıldıza teklif götürdü.” Olgunlukla karşıladı G.Saray Kulübü Başkanı Adnan Polat’ın, basın toplantısında kullandığı ifadeler de kafalarda soru işaretleri bıraktı.

  İlgilendikleri Miraslov Stoch’un F.Bahçe’ye transferini olgunlukla karşıladıklarını ifade eden Polat, isim vermeden mesajını verdi:

  “Biz bugüne kadar rakiplerimizin transfer görüşmesi yaptığı futbolcularla görüşmedik. İhtiyacımız olan futbolcu olsa bile biz, onların işini bozmaya çalışmadık ama futbolda bunlar oluyor. Bu tür şeyler daha önce de oldu. Tarafımızdan da olabilir. Biz nasıl olgunlukla, hoşgörüyle karşıladıksa bakalım rakiplerimiz de hoşgörü ve olgunlukla karşılayabilecekler mi?

  Başkanın sözü bir mesaj. Lugano, G.Saray’a gelir mi bilinmez ama sarı kırmızılıların Uruguaylı yıldıza teklif yaptığı bir gerçek.

  [​IMG]