G.Saray, Ümit Karan'ı Eskişehir'e gönderdi

'Spor Gündemi' forumunda SümbüL tarafından 21 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


  1. G.Saray, Ümit Karan'ı Eskişehir'e gönderdi

    Geçtiğimiz sezon sergilediği kötü performansla beklentilere cevap veremeyen ve teknik direktör Rijkaard'ın kadrosunda düşünmediği Ümit Karan, Eskişehirspor'la anlaştı. Daha önce adı Sivas'la anılan golcü oyuncu için Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal'ın, Sarı-Kırmızılı kulüp yöneticileriyle anlaşma sağladığı öğrenildi.

    Galatasaray transfer edeceği futbolcular için de girişimlerini hızlandırdı. Almanya'ya giden Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, Münih'te Hamit Altıntop'la buluşurken, Başkan Adnan Polat'ın da Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'yla bir araya geldiği öğrenildi. Polat'ın, Yeşil-Beyazlı kulüpten iki futbolcuya talip olduğu ifade edilirken, Yazıcı'nın, Volkan'ın G.Saray'a transferine olumlu baktığı, F.Bahçe'nin de takibinde olan Sercan'ı ise en yüksek parayı verene satacaklarını söylediği belirtildi. Bu arada G.Saray Başkanı Adnan Polat, Servet'in Olimpik Marsilya'ya transferinde bir tıkanma olmadığını; ancak aşılacak problemler bulunduğunu söyledi. Yıldız futbolcunun transferi Fransız kulübünün başkanı Papa Diouf'un görevden alınmasıyla çıkmaza girmişti
       2. Cevap: G.Saray, Ümit Karan'ı Eskişehir'e gönderdi

    Her ne kadar bu sezon beklenilen performansı gösteremese de Ümit Karan bu zamana kadar Galatasaray formasını hakkıyla taşıdı. Yolu açık olsun:f118: