frame türkiye kuralları

'Medya Bölümü' forumunda YAREN tarafından 11 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. frame türkiye yarışma kuralları,
  frame türkiye nedir
  frame türkiye ne zaman başlıyor
  [​IMG]

  frame türkiye kuralları

  Türkiye’nin farklı illerinden 6 ev ve bu evlerde yaşayan çiftlerr…

  Yarışmacılar 2 ay boyunca, alışveriş merkezlerinde kurulan cam evlerde kameralarla birlikte yaşayacaklar. 7 gün 24 saat internetten canlı yayın… Hafta içi her gün TNT de 1 saatlik yayınlar ve pazar günleri haftanın finalinde 3 saatlik prime time canlı yayın…

  Programda internet ve televizyon bazlı yarışmalar uygulanacak ve yapılacak yarışmalar sayesinde yarışmacılar çeşitli ödüller kazanacak. Evde kaldığı süre boyunca kendini en çok sevdiren, en çok takip edilen ve kameralarımızın çerçevesinden çıkmamış olan yarışmacı çiftimiz bugüne kadar internet ve televizyondan verilmiş en büyük ödülü kazanacak..

  Evlerde kilit yok, yarışmacıları evlerin içinde tutan herhangi bir sistem yok, kendi iradeleriyle en uzun süre evde kalıp elenmeden son haftaya kadar yarışan ev büyük ödülün sahibi olacak.Yarışmacılar internet üzerinden izlenme oranlarına göre haftanın birincisi seçilecek, ya da elenecek.


  Kural bu kadar basit " İzlenmezsen Elenirsin !"

  Türkiye'nin dört bir yanından yarışmacılar, alışveriş merkezlerinde kendileri için yapılan cam evlerde yaşayacaklar. Kameranın görüntüsünden çıkmayacak olan yarışmacılar, birbirleriyle zorlu etaplarda yarışacaklar ve izlendikleri oranda para ödülü kazanacaklar.