Forum kuralları(mutlaka uyalım:)

'Eğlence' forumunda Mavi_Kelebek tarafından 4 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. SİTEYE GİRİŞ KURALLARI

  Siteye girerken ayaklarımızı paspasa silerek giriyoruz. Çamurlu ayaklarımızla asla siteye giriş yapmıyoruz yapanlar hakkında kanuni darp işlemi başlatılır.

  Siteye girerken asla arkamıza bakmıyoruz sitemizin rakımı yüksek oldugu için baş dönmesi ve mide bulantısı yapabilir.

  Siteye girerken arkasına bakanlar eger siteye kusarsa anlayışla yaklaşıp sadece kafasını kırıyoruz.

  Siteye girerken kimseyi rahatsız etmiyoruz


  SİTEDE UYULMASI GEREKEN KURALLAR


  Siteye girdikten sonra bekleme yapmıyoruz lütfen camlara dönerek arkaya yanaşıyoruz. Adama elli kere söyletmeyin ilerleyin kardeşim.

  Sitede kabuklu yemiş yemek yasaktır. Yiyenler nazikçe uyarılıp çeneleri hafifçe kırılacaktır.

  Sitede sigara içmek yasaktır. İçenler sitemize 27.500 YTL para cezası oder ve On yıl hapis yatar görüldüğü gibi bu konuda da çok anlayışlıyız.

  Sitede bacak bacak üstüne atıp oturmak yok efendim ayaklarını uzatmak yasaktır. Ne o kardeşim dingonun ahırımı burası düzgün otur kardeşim.

  Sitede yüksek sesle konuşmak yasaktır: Konuşanlar nazikçe uyarılıp dilinden bir sorun olup olmadıgı anlaşılması için 30 cm kadar örnek alınacaktır.

  Sitede sakız çiğnemek yasaktır.Çiğneyenler çiğnedikleri sakızla boğularak sakinleştirilecektir.

  Sitede grupçuluk bölücülük ayrımcılık yasaktır. Yapanların ne için yaptıklarına bakılıp ona göre ya destek verilecek yada derhal defnedilecektir.  SİTEDEN ÇIKARKEN UYULACAK KURALLAR


  Siteden çıkarken asla site hakkında dedikodu yapılmayacaktır. Tespit edilen şahıslar ibret olması için Postane meydanında ferahlaması için ve ne kadar uzun süre nefesini tutabildiğinin anlaşılması için yüksek bir yerde asılacaktır.

  Siteden çıkarken siteye ait bir şey götürülmeyecektir. Götürenler hakkında hiç bir işlem yapılmayacaktır sanmayın elbet bir kuytuda yakalarız.

  Siteden çıkarken mont palto gibi kıyafetlerinizi bıraktıgıız vestiyerden ücreti mukabil olarak geri alabileceksiniz.Lütfen bu konuda ısrar etmeyin biz o vestiyer bölümünü kaça malettik haberiniz varmı?

  Siteden çıkarken lütfen kapıyı kapatınız ceryan yapıyor kardeşim üşüyoz zaten yakıta zam geldi.Kış geliyor...  Düzenlenmis ALINTIDIR.

  Kesinlikle qülmek sohbet etmek icindir lütfen yanlıs manalara cekmeyelim...:f63:
    2. Cevap: Forum kuralları(mutlaka uyalım:)

  Siteden çıkarken uyulacak kurallar güzelmiş;)
    3. Cevap: Forum kuralları(mutlaka uyalım:)

  Siteden çıkarken siteye ait bir şey götürülmeyecektir. Götürenler hakkında hiç bir işlem yapılmayacaktır sanmayın elbet bir kuytuda yakalarız.

  En güzeli buydu :D