Formula 7 Zayıflama İlacı

'Sağlıklı Yaşam' forumunda YAREN tarafından 10 Nis 2009 tarihinde açılan konu

 1. Doktor Ender Saraç, obezite konusunda bir ilke imza attı.
  FDA’dan onaylı Formula 7′yi 6 bin hastanın kullandığını söyleyen Saraç,Preparatın hiç bir yan etkisi olmadığını söyledi.
  [​IMG]
  Türkiye’nin beslenme ve antiaging konusundaki en ünlü isimlerinden biri olan Dr. Ender Saraç, zayıflama haplarının sağlık açısından riskli olup olmadığı ve kendisinin geliştirdiği Formula 7′yle ilgili sorularını cevapladı.

  * Formula 7′de neler var?
  Gıda takviyesinin içerisinde bulunan L-Carnitine, Co-Enzyme Q10, yeşil çay ve zencefil birbirinden faydalı antioksidanlar. Bu aynı zamanda bir anti-aging hapı. Bazılarını aktarlarda bile kolayca bulabileceğiniz bitkilerle formüle edilmiş bu takviye, sadece eczanelerde satılıyor. Bunun herhangi bir yan etkisi olsaydı ABD’deki uzmanların 1.5 yıl boyunca yaptığı çalışmalarda ortaya çıkardı. Ayrıca FDA onayı da aldı.

  * Önce doktor kontrolünden geçilmesi gerekiyor mu?
  Hiç birşey tek başına bir mucize değildir. Esas tehlike obezitenin kendisidir. Bununla savaşmak için ek yardımlara ihtiyaç var. Bu preparat bir gece aldığınızda bütün iştahınızı kesen bütün göbek ve bel yağlarını incelten bir mucize değil. Zaten öyle olması için ciddi yan etkisinin olması lazım.

  * Yan etkisi var mı?
  6 bin kişi sıfır yan etkiyle kullandı. Birkaç kişi “Gaz yaptı” dedi o kadar. İlacın pazarlamacısı değilim, Amerikan Douglas firmasına danışmanlık yaptım ve bir formül geliştirdim.

  * Formula 7 ile ilgili nasıl bir kür uyguluyorsunuz?
  “Sabah-akşam yemeklerden 2- 3 dakika önce üzerine sıcak suyla için. Beraberinde bol sıcak su, bitki çayı için. Akşam çok geç yemeyin, adım atın” diyoruz. “Açlık diyetleri yapın, 2 saat spor yapın” demiyoruz.
  Takvim
   
 2. Cevap: Formula 7 Zayıflama İlacı

  Ben tüm ilaçların yan etkisi olduğunu düşünüyorum heleki bu gibi ilaçları mecbur kalmadıkca ve doktor tavsiyesi olmadıkca kimsler kullanmasın diyorum