Fondöten rengi nasıl belirlenir?

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 17 Kasım 2013 tarihinde açılan konu  1. Kadınlar bazen yanlış tercihler yapıp yanlış ürün alarak hem cildine hem cebine zarar verebilmektedirler.

    Fondöten alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor:Fondöten seçimi Cildimizin hangi tip oluşuna göre çeşitlilik göstermektedir.En iyi sonuç için yapmamız gereken şey cildimizin rengine ve yağlı ya da kuru durumuna göre fondöten seçimi yapmamız gerekir.

    Makyaj yapmadan önceki işlemlerden biri olan fondöten seçimi en önemli zemin hazırlayan makyaj ürünüdür.Fondoten yüzdeki lekelerini renk farklılıklarını kusurlarını yok eder pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır.Ayrıca fondöten makyajın bozulmamasını ve sürdüğünüz allığın yüzde daha etkin görünmesini sağlamaktadır.

    Cilt renginizi bilmek doğru fondöten seçiminde şarttır. Cilt renginizi belirlemek istiyorsanız ışık altında fondöten denemesi yapmalısınız. Gün ışığında seçeceğiniz renk en doğru renktir.


    [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/ondoten-alirken-nelere-dikkatetmli-70602.jpeg]ondoten-alirken-nelere-dikkatetmli-70602[/IMGALT]