fm 2012 ne zaman çıkacak

'Oyun Bölümü' forumunda Elfida tarafından 14 Eylül 2011 tarihinde açılan konu


 1. FM 2012 çıkış tarihi ne zaman

  football manager 2012 oyunu 5 Kasım 2011 tarihinde piyasaya sürülecek.

  Transferler ve Sözleşmeler
  Transfer ve sözleşme sisteminde kayda değer değişimler yapıldı, bağlılık primleri dahil edildi, amatör ve genç sözleşmelerinde iyi geliştirmeler yapıldı. Transfer merkezi geliştirildi ve sözleşme müzakereleri esnasında bütçe nedeniyle sıkıştığınız noktaları aşabileceğiniz yetenekler kazandırıldı. Bu aç oyuncular veya temsilciler karşısında bütçenizi yönetmede size yardımcı olacak ve daha esneklik kazandıracak tedbir olacak.

  - Gözlemci Geliştirmeleri
  Birbirinden farklı gerçek hayattan aktarılan gözlemci raporları kullanıldı, başlama vuruşu öncesi ve sezona giriş yaparken ihtiyacınız olan bilgileri sağlayıyor. Kadro analizinin, taktik bilgilerinin ve atılan ve yenilen gollerin dahil olduğu oyun için raporlar geliştirildi..

  - 3B Maç Geliştirmeleri
  Yeni animasyonlar, seyirci sistemi, geliştirilen hava durumu sistemi ve daha fazla stadyumlar, eklenen iki yeni kamera açısı - "Kale Arkası" ve "Yönetilebilir Kamera" ve bunun yanında tüm kameralara ters açı eklendi. Bunun anlamı oyunun her anını izleyebilecek ve analiz edebileceksiniz.

  - Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda yönetim
  Dilediğiniz zaman kayıtlı oyunlarınızda ki oynanabilir ligler üzerinde bu özelliği ekleyebilirsiniz. Gelecek sezon başında şu ülkede yönetim göster yaparak kariyerinizin başında seçmiş olduğunuz ülkede kalmayabilirsiniz.

  - Ses Tonu
  Yeni ses yonu sistemi ile takım konuşmaları ve görüşmelerde ses tonunuzun derecesini belirleyebilirsiniz. Yorumlarınızda yorum başına 6 farklı ton kullanabileceksiniz.

  - Zeki arayüz
  Yeni uyarlanan yerleşim sistemi, yüksek ekran çözünürlüklerinde daha kolaylık. Yeni arayüz yeni filtreler, özelleştirilebilir sütunlar, yeni taktik ekranı ve çokça yeni ön özleme ekranı geliyor.

  - Yeni Bilgilendirme Sistemi
  ana oyundan farklı bir yerde duran, yeni oyuncular bulmanıza yardımcı olabilecek, "nasıl" sistemi artık oyunda.

  Oyunun bir çok alanında geniş geliştirmeler yapıldı, bunlara örnek medya sistemi, basın toplantıları, alt yapı oyuncuları sistemi, alt yapıdan oluşturulan oyuncular, sosyal ağ seçenekleri, hazırlık maçları, uluslararası yönetim ve daha fazla önümüzdeki günlerde sizlerle olacak.
   


Similar Threads: 2012 zaman
Forum Başlık Tarih
Oyun Bölümü Resident Evil: Revelations 2012 ne zaman Çıkacak 10 Aralık 2011
Oyun Bölümü football manager 2012 ne zaman çıkacak 14 Eylül 2011
Oyun Bölümü Pes 2012 hangi tarihte çıkacak, nezaman çıkacak 29 Temmuz 2011
Oyun Bölümü pes 2012 ne zaman çıkacak 25 Mayıs 2011
Oyun Bölümü Fifa 2012 ne zaman çıkacak 6 Mayıs 2011