Flash Demo Builder 1.2.1474

'Teknik Yardım' forumunda Elfida tarafından 17 Şubat 2009 tarihinde açılan konu


 1. [FLASH]http://www.demo-builder.com/intro_record.swf[/FLASH]


  Tanıtım filmleri oluşturmak için var olan onca yazılım arasında basit arayüzü ve hızlı kullanımı ile dikkat çeken Demo Builder aynı zamanda barındırdığı çeşitli araçlarıyla her kesimden kullanıcıya hitap ediyor.

  Kolay Kullanım

  Yazılımı kullanmaya başladığınız an basit arayüze sahip bir sihirbaz işlemleriniz bitene kadar sizin en büyük yardımcınız oluyor. Record butonuna bastığınızda program sadece ufak bir kutusunu masaüstünüzde bırakıyor. Bu ufak kutunun boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayıp ekranınızda istediğiniz yere sürükleyerek o bölgenin resmini çekiyorsunuz. Bu işlemi ister kendiniz yapabilir isterseniz de periyodik olarak programın yapmasını tercih edebilirsiniz. Tüm sahnelerinizin çekim işlemini bitirdikten sonra Demo Builder'ın ana sayfasına geçiş yapıyorsunuz.
  Ana sayfada sahneleriniz için işitsel ve görsel efektler, yazı baloncukları, arka plan görüntüleri, geçiş animasyonları, imleç görüntüleri gibi çeşitli elementleri sadece birkaç tık ile oluşturabilirsiniz. Ayrıca kendi sesinizle kaydını yapabileceğiniz ses dosyaları oluşturarak bunları aşağıda bulunan zaman çizelgesinden görüntüye uydurabilirsiniz.
    2. Cevap: Flash Demo Builder 1.2.1474

  güzel bir paylasım bu programı nasıl elde edebilriz yardımıc olurmusun?