Fırat Aydunus-Caner Vakası!

'Spor Gündemi' forumunda zamaneanne tarafından 19 Kasım 2012 tarihinde açılan konu


 1. Başlıktan da anlaşılacağı üzere geçtiğimiz hafta Eskişehirspor Fenerbahçe maçında hakem Fırat Aydınus'un Fenerbahçeli oyuncu Caner!e gösterdiği kırmızı kart spor gündeminde bir vaka olmuş durumda.

  Bilmeyenler için Olayın özeti şu;

  geçen hafta aydınusun yönettiği maçta FB'li futbolcu Caner hakeme küfürlü söz söylemiş ve kırmızı kart görmüştü. Sonrasında küfür etmediğini söyleyen hatta çocuğu üzerine yemin eden Caner'e karşılık ben bu sözleri gaipten mi uydurdum diyen Fırat Aydınus spor gündeminin birincil konusu oldu.

  Tüm spor programlarında kkonuşulan bu durum artık Aydınus'un evine muhabir yollamaya ve hatta apartman yöneticisiyle konuşmaya kadar vardı. Nasıl bir adamdır, aidatlarını öder mi gibi soruların saçmalığı ve konuyla ilgisizliği bir yana henüz Aydınus'un gösterdiği kart ile ilgili savunmasını bile vermedi.

  Fenerbahçeliler belki de bu tespite kızacaklar ama daha evvel de belirttiğim gibi hakemin maçta gösterdiği kartla ilgili MHK'ya yapacağı savunma henüz gönderilmiş değil. Yani daha Aydınus'u dinlemedik.Bir yandan da Eskişehirli futbolcu Veysel küfürü ben ettim diyor. Bence Veysel de konuyle ilgili savunmasını vermeli hatta bunu maç sırasında yapsaydı bu kadar kıyamet kopmazdı. Bence olayın kilit ismi Veysel yapamadığı centilmenlik olmalı aslında.Futbolumuz da bu yapılamayan centilmenlikler ve şahsi düşmanlıklar yüzünden bu halde aslında.

  [​IMG]