Fifa 2010 Demo

'Oyun Bölümü' forumunda Aysell tarafından 12 Eylül 2009 tarihinde açılan konu


 1. Fifa 2010 demo  [​IMG]

  Heyecanla beklenen FIFA 2010'un demosu nihayet hazır

  FIFA 10'un demosu sonunda yayınlandı! Oyuncuların merakla beklediği oyun konsollardan sonra PC'leri de şenlendirecek. Bu oyunla birlikte oyuncular, artık Rus ligini de oynayabiliyor.

  Gelişen FIFA 10'da oyuncu, sahadaki oyuncular üzerinde çok daha rahat kontrol sahibi oluyor. Animasyonlar geliştirilmiş ve etkileyici görünüyor. Önceki FIFA oyunlarına göre büyük aşama kaydedilmiş.

  Ayrıca oyunun simülasyon yanı da gelişmiş fizik motoruyla güçlenmiş. Oyunda futbolcuları gerçekçi bir şekilde kontrol etmek gerekiyor; çünkü hem futbolcuların yetenekleri birbirinden farklı, hem de fizik kuralları oyuna çok iyi entegre edilmiş görünüyor.

  Top sürmek

  Gerçek 360 derece top sürme sistemiyle savunmadaki boşluklardan geçmek mümkün. Oyuncuların bu konuda yeteneklerini göstermek için daha fazla şansı var. Daha geniş top sürme dokunuşları ve çarpışma paylaşımı daha uzun ve sonucu daha az belirli top kapma mücadelelerine yol açıyor. Elbette demoda çekici görünen bu özelliklere oyuncular kendi notlarını verecekler.

  Bu arada oyunun Xbox 360 ve PlayStation 3 sürümlerinin çok iyi göründüğünü, PC'deki grafiklerin konsoldakilere kıyasla zayıf kaldığını belirtmek gerekiyor.
    2. Cevap: Fifa 2010 Demo

  tam benlik bana göre hazırlamışlar:f196:
    3. Cevap: Fifa 2010 Demo

  Şimdi Bu Pcde Oynanılıyomu ??
    4. Cevap: Fifa 2010 Demo

  Yok ByFear Gerçekte Oynuycan :D:D Tabikide PC De
    5. Cevap: Fifa 2010 Demo

  bu demoyu nerden ındırcem ben ya uzerıne gelıyorum tıklanmıyo ındırın dıo ama olmuyo
    6. Cevap: Fifa 2010 Demo

  pylşm için tşk..
   


Yükleniyor...