Fergie Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Bella tarafından 26 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Fergie Kimdir, Hakkında Bilgi,

  Fergie Fotoğrafları,  Stacy Ann Ferguson, sahne adıyle Fergie 27 Mart 1975te Whittier, Kaliforniyada doğar. Fergie anne ve babasının Katolik olması sebebiyle sıkı Katolik kuralları ile yetiştirilmiştir. Kids Incorporated adlı programla oyunculuğa adım atan Fergie sonraları Wild Orchid adlı 3 genç kızdan oluşan bir müzik grubunu kurmuş ve 2 albüm çıkartmışlardır. Ardından Nickelodeon kanalı için bir çok filmde seslendirme yapmıştır. 3.albümlerini tamamlamalarından kısa bir süre sonra Fergie gruptan ayrılır. Sonraları Time dergisine yaptığı açıklamada Fergie o dönemlerde hap bağımlılığı olduğunu itiraf etmiş ve bunu ayrılmak zorunda olduğum en zorlu erkek arkadaşımdı diyerek tanımlamıştır. 2003 yılında Fergie The Black Eyed Peas grubunun yeni solisti olur 2000 yılında grubun solisti Kim Hill gruptan ayrılır.

  [​IMG]

  Fergie, The Black Eyed Peas ile 2 başarılı albüm yaptıktan sonra kariyerine tek başına devam ederek The Dutchess adlı albümü çıkarır. Bu albümden London Bridge, Glamorous, Fergalicious 1 numara olmuş şarkılarıdır. 2006da Poseidon adlı filmde tekrar şarkıcı- oyuncu kimliğiyle karşımıza çıkar. 2007 Grindhouse adlı filmde de rol alır. Fergie şu sıralar aktör Josh Duhamel ile birliktedir.

  Fergie Let's Get It Started (2005) , Don't Phunk with My Heart" (2006) adlı şarkılarıyla En İyi Rap Düet Performansı dallarında "My Humps" 2007de de En İyi Pop Düet Performansı dalında Grammy Ödülleri kazanır.


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]