Fenerbahçe yeni formaları 2009-2010 sezonu

'Spor Gündemi' forumunda YAREN tarafından 23 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu


 1. Fenerbahçe takımımızın 2009 - 2010 yeni sezonunda giyeceği adidas formaları,Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumunda düzenlenen organizasyonda tanıtıldı.


  [​IMG]

  Renkli gecede formalarla birlikte Fenerbahçe Futbol Takımının 2009-2010 sezonunda kullanacağı ve Fenerium tarafından hazırlanan kamp ve antrenman malzemelerinden oluşan A Takım Koleksiyonu ile Fenerium Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nun da tanıtımı da yapıldı.

  Gecede, Başkan Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve teknik kadro ile birlikte adidas, Avea, Türk Telekom ve Fenerium yöneticileri de hazır bulundu.

  Geceye Fenerbahçemizin yeni transferleri Dos Santos ve Oliveira da katılırken gecenin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz yaptı.

  Fenerium’dan sorumlu Asbaşkan Abdullah Kiğılı, gecede bir konuşma yaptı. Kiğılı konuşmasında, “2009-2010 Fenerium Sonbahar – Kış koleksiyonunun ve formalarımızın tanıtımında çok beğeneceğiniz 3 forma sunacağız. Bu formaların camiamıza şampiyonluklar yaşatmasını diliyorum. Geçtiğimiz aylarda yapılan yönetim kurulu görev dağılımında Fenerium A.Ş’den sorumlu üye olarak yeni görevime başlamış bulunuyorum. Sponsorlarımız adidas, Avea, Türk Telekom ve Ülker’e teşekkür ediyorum” dedi.
  Fenerbahçe Futbol Takımımız, 2009/2010 futbol sezonunda üç farklı forma ile mücadele verecek.

  Adidas’ın 2009 – 2010 sezonunda Fenerbahçe Futbol Takımı için Fenerium’ la birlikte özel olarak tasarladığı tüm formalarda farklı kumaşlar ve ClimaCool teknolojileri kullanıldı. İnsan vücut haritası üzerinde çalışarak, spor esnasında en çok ısınan bölgelerin tespit edilmesiyle geliştirilen ClimaCool teknolojisi nem yönetimi ve havalandırma sağlıyor. Fonksiyonel ve nefes alabilir kumaş, futbolcuların maç esnasında vücut ısılarını ideal seviyede tutarak performanslarını arttırmalarına yardımcı oluyor.

  İşte Fenerbahçe Futbol Takımımızın tanıtımı yapılan ve kesinleşen 2009/2010 Formaları

  Çubuklu Forma

  Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Dünyamız sürekli bir değişim içerisinde. Ancak bu değişimde bazı değerlerin korunması da, değişimi yapan kurumların geleneklerinden kaynaklanıyor. Değişim ne kadar yoğun olsa da bazı şeyler hiç değişmiyor. Çubuklu formada böyle bir şey; Zeki Rıza Sporel’den Lefter Küçükandonyadis’e, Halit Deringör’den Can Bartu’ya, Ogün Altıparmak’tan Cemil Turan’a, Rıdvan Dilmen’den Semih Şentürk’e hep aynı. Terzide dikilen gömleklerden, teknolojik kumaşların kullanıldığı bugünkü formalara kadar bir sürü değişiklik olmasına rağmen hep aynı. Çünkü çubuklu, ruhunu bir sonraki formaya sürekli aktarıyor. Çünkü Fenerbahçe taraftarı çubuklu formayı bayrağı olarak tanıyor, ona gereken özeni gösteriyor. Çubuklu, bazılarının rüyasını süslüyor, bazılarına kabus oluyor. Sloganını kendisi yaratıyor, Kiminin Rüyası Kiminin Kabusu.

  Kuruluş 2009 Forma

  Yüzüncü yıl sonrasında, yeni yüzyıla başlarken kuruluşun heyecanını yeniden yaşamak adına ilk renklerimiz olan sarı ve beyazı formalarımıza taşımıştık. Gördüğü ilgi ve beğeni karşısında o sezonu takip eden diğer sezonlarda da bu konsept üzerinde devam edilmesi kaçınılmaz bir gerçeklik olarak karşımıza çıktı. Bu sene yüzüncü yılda olduğu gibi çubuklu formatına geri dönen kuruluş formamız lacivert detaylarla daha da zenginleştirilerek yenilendi.

  Arma 2009 Forma

  Farklı bir renk farklı bir dokunuş. Arma 2009 Forma antrasit rengi ve kumaş üzerinde arka fonda kullanılan Fenerbahçe logosu ile bu sezonun modası olma iddiasıyla yola çıkıyor.

  Bu yıl kaleci formaları da satışta

  Fenerbahçe Futbol A Takım kalecilerinin 2009/2010 futbol sezonunda giyeceği kaleci kazaklarından iki tanesi, Kaleci Arma 2009 Forma ve Kaleci Lacivert 2009 Forma da bu sezon Futbol A Takım formalarıyla aynı anda tüm Fenerium ve adidas satış noktalarında satışa sunuluyor.


  Yeni sezona ait Fenerbahçe formaları ve taraftar ürünleri, tüm Fenerium mağazaları ve adidas satış noktalarında 23 Temmuz 2009 Perşembe gününden itibaren satışa sunulacak.
    2. Cevap: Fenerbahçe yeni formaları 2009-2010 sezonu

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    3. Cevap: Fenerbahçe yeni formaları 2009-2010 sezonu

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    4. Cevap: Fenerbahçe yeni formaları 2009-2010 sezonu

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
    5. Cevap: Fenerbahçe yeni formaları 2009-2010 sezonu

  bencede yakışır.eline sağlık yaren:f118::f40: