Fenerbahçe Sözleri ve Sloganları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 12 Şubat 2013 tarihinde açılan konu


 1. Fenerbahçe Sözleri, Fenerbahçe Sloganları


  DEĞİŞMEYİZ SENİ Neyleyim Bu Dünyayı Sen olmayınca Efsanesin Sen Kanarya Ne Paraya,Ne De Pula Değişmeyiz Seni Asla.....!!!!!! Melodi:Ne beşiktaş,ne cimbom ne de trabzon bu sen sensin şampiyon..

  KANARYASIN SEN... Kanaryasın Sen Bizim Canımız; Sarı-Lacivert Akar Kanımız, Seviyoruz Seni Canı Gönülden Kanaryasın Sen Bizim Canımız! LaY LaY LaY LaY LaY LaY..!!!!

  FENERBAHÇEM BENİM Fenerbahçem Benim Biricik Sevgilim! Söyle Senden Başka Kimim Var Benim!!! Seninle Ağlarım,Seninle Gülerim! Söyle Senden Başka Kimim Var Benim!!!


  BU BÜYÜK AŞK Haydi Batır Şanlı Fener Senin Sevgin Ömre Bedel Ne Kupalar,Ne Ödüller,Ne De cimbOmlu Geceler, Tek Dileğimiz Var Mutlu Ol Yeter!!! Bir Sevgi Bu Anlatılamaz Anlatsan Da Anlaşılamaz, Bunu HiçBir Kitap Yazmaz,Fenerli Olmayan Bilmez, Bu Dünyada Tek Büyük Var Kabul Edilmez!!!

  SEN ÇOK YAŞA Fenerbahçem Sen Çok Yaşa! Canım Feda Olsun Sana! Hiç Bir Şeye Değişilmez; Senin Sevgin Bu dünyada!!!

  1907 DOĞDU BU RENKLER 1907 Doğdu Bu Renkler, Taparcasına Sevdi Bu Kalpler.. Seni Sevmekle Çok Haklıyız Ölene Kadar Kanaryalıyız...!!!!

  BİR KİŞİ BİN KİŞİ Bir Kişi Bin Kişi Yüz Bin Kişiyiz! Her Maçta Arkanda ki Milyonlar Biziz! Yağmur Çamur Demeden Koşarız Sana! En Büyük En Büyük Fenerbahçemiz!!! Her Hafta Her Maçta Hep Yanındayız! Fenerbahçeliyiz Biz Gole Doymayız! 3-4-5 Olsun Daha İsteriz! En Büyük En Büyük Fenerbahçemiz!!! Haydi Gol Haydi Gol Haydi Haydi Gol! Şampiyonluk Yolu Bu Senindir Bu Yooolll!!!!

  1907 MARŞI 1907'de Doğdu Aşkımız, Sarı-Lacivert Renkleri Oldu Şarkımız, Sporun Her Dalında Bizim Şanımız, Hiç Bitmedi Bitmeyecek Bizim Aşkımız!!! Sarı Lacivert Rengimiz, Fenerbahçe Her Şeyimiz! Hiç Bir Şeye Değişmeyiz! Çünkü FENERBAHÇELİYİZ!!!
   


Similar Threads: Fenerbahçe Sözleri
Forum Başlık Tarih
Güzel Sözler 2013 Fenerbahçe Sözleri 16 Aralık 2012
Güzel Sözler Atatürk'ün Fenerbahçe İle İlgili Sözleri 30 Ağustos 2012
Güzel Sözler Etkileyici Fenerbahçe Sözleri 7 Temmuz 2011
Güzel Sözler Fenerbahçenin Sözleri 15 Nisan 2011
Güzel Sözler Fenerbahçenin Güzel Sözleri 15 Nisan 2011