Fenerbahçe Shaktar maçı olayları

'Haberler' forumunda Sitem tarafından 22 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


 1. Fenerbahçe Shaktar maçında neler oldu
  Fenerbahçe Shaktar maçında olay çıktı
  Fenerbahçe Shaktar maçı yarıda kaldı
  Fenerbahçe Shaktar maçında sahaya inen taraftarlar
  Fenerbahçe Shaktar maçı sahaya inen taraftar resimleri

  Fenerbahçe Shaktar maçı olayları

  [​IMG]

  Fenerbahçe ile Shakhtar Donetsk takımları arasında yapılan özel karşılaşma, 67. dakikada taraftarların sahaya girmesiyle yarıda kaldı.

  Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan maçta ilk olarak 58. dakikada, üzerlerinde futbolda şike iddialarına yönelik soruşturmaya ilişkin tutuklanan kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın fotoğrafları bulunan tişörtle 2 taraftar sahaya girdi. Bu taraftarlar kısa süre içinde tribüne gönderilirken karşılaşma kısa bir duraklamanın ardından devam etti.

  Mücadelenin 67. dakikasına doğru bu kez, daha fazla sayıda taraftar sahaya girince maç yine durdu. Stattaki tüm görevlilerin yanı sıra futbolcular da bu taraftarları dışarıya çıkarmaya çalışırken karşılaşmanın hakemi Fırat Aydınus, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile saha kenarında görüştü.
  Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç da taraftarları sakinleştirmek için sahaya girerken anonsları da dinlemeyen taraftarlar sahaya akın etti. Saha bir anda taraftarlarca doldurulurken karşılaşmanın hakemleri soyunma odasının yolunu tuttu.
  Karşılaşmayı yayımlayan yayıncı kuruluşun pilot kameralarının görüntü alması da taraftarlarca engellendi.

  netten alıntı