Fenerbahçe duvar kağıtları

'Resimli Konular' forumunda HazaN tarafından 9 Kasım 2009 tarihinde açılan konu


 1. Fenerbahçe wallpaper

  Fenerbahçe Taraftarı için seçtiğimiz çok güzel fenerbahçe duvar kağıtları.

  Sarı larcivertiler futbol severlerin daima facebook ve twitter gibi sosyal sayfalarda paylaşabileceği çok güzel fenerbahçe resimleri ve logoları.

  Haydi fenerliler bu sayfaya :)

  Fenerbahçe duvar kağıtları1.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları2.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları3.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları4.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları5.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları6.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları7.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları8.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları9.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları10.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları11.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları12.jpg Fenerbahçe duvar kağıtları13.jpg
    2. sendemi yoksa doğru takımı bulup fbli oldun hazan
    3. Yok siz gariban fenerliler sevinsin diye resimlerini paylaştım sadece :f106:
    4. biz gariban olsak bilet fiyatları okadar yüksek olmaz ayrica sen galiba besiktaşın birşey beceremeyeceğini anlamışsın ve fb ye yanaşmaya çalışıyorsun gibi geldi bana:)
    5. Sana yanlış gelmiş bence
  ayrıca herşey para değildir önemli olan bilet fiyatı değil gönül zenginliğidir Alemşah ne dersin :f20:
    6. gönlümüz zengin oldugu için bjk den daha çok sitadı dolduruyoruz ofiyatlara rağmen vede onun için türkiyede ençok taraftarı olan takımız :f91::f91:
    7. Cevap: Fenerbahçe duvar kağıtları

  Yengemm Resmler icin. tsk ediyorum. Yngem aslan gibi besiktaslıdır ama aynı zamanda cok ta centilmendir. öyle yanasmak manasmak gibi ucu bucagı görünmeyen terimlerin icinde nitelendirilemez.
    8. Cevap: Fenerbahçe duvar kağıtları

  teşekkürler