Fatmagülün Suçu Ne Fatmagül kimdir?

'Medya Bölümü' forumunda Aysell tarafından 26 Ağu 2010 tarihinde açılan konu


 1. 26 Şubat 1984 tarihinde Ankara'da doğdu. Ted Ankara Koleji mezunudur. Başkent Üniversitesi'nde işletme konusunda ihtisas yaparken Türkiye'nin Yıldızları adlı, aktör ve aktris yetiştirip hafta sonu performanslarını değerlendiren yarışma programına katıldı. Bu programla birlikte yıldızı parladı.

  İlk olarak, Aşkımızda Ölüm Var isimli dizide Pervin'in (Ece Uslu) kardeşini canlandırdı. İlk başrolünü Aşka Sürgün dizisinde oynayan oyuncu sonradan bir dönem dizisi olan Hatırla Sevgili'de ikinci başrolünü sergiledi. En son olarak Halid Ziya Uşaklıgi'in eserinden uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde oynamıştır. Bu dizide Bihter karakterini canlandırmıştır.

  Dizide Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Behlül karakteri ile yasak aşk yaşaması büyük ilgi görmüştür. Aşk-ı Memnu'daki rolü sayesinde popülerliğini artırdı.

  İlk sinema deneyimi Güz Sancısı olan Saat, Tomris Giritlioğlu ile tanıştığından dolayı rol için teklif aldı ve birkaç senedir bu filmin çekilmesini beklediğinden dolayı filme uzunca bir süre hazırlandı.Bir çok dizide önemli roller üstlendi.

  Fatmagül beren saat resimleri


  beren saat resimleri. beren saat resimleri1. beren saat resimleri3. beren saat resimleri4. beren saat resimleri6.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 16 Kas 2014
Yükleniyor...