fatmagülün suçu ne beren saat

'Popüler Diziler' forumunda Aysell tarafından 26 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. fatmagülün suçu ne beren
  beren saat kimdir


  Aşkı Memnu'nun Bihteri Beren Saat yepyeni bir diziyle karşımıza çıkıyor. Dizinin adı: Fatmagülün Suçu ne.. Yeni dizisinde kendisine başarılar diliyoruz :f196:

  [​IMG]

  6 yıl önce Show TVde Türkiyenin Yıldızları yarışması başladığında kimseler Beren Saat adındaki genç yeteneğin, bir gün Türkiye gündemine oturacağını ve rol aldığı dizideki intihar sahnesiyle yüzde 74lük müthiş bir izlenme payına ulaşacağını tahmin edemezdi. Beren o yıllarda henüz 22 yaşındaydı ve Başkent Üniversitesinde işletme ihtisası yapıyordu. Gönlünde yatan meslek oyunculuktu ama bir türlü bu konuda bir girişimde bulunamıyor, bir atılım yapamıyordu. Sevgilisi Efe onu yüreklendirdi ve yarışmaya girdi, Engin Akyürekin ardından Türkiyenin Yıldızlarında ikinci seçildi. Ama sevgilisi Efe, Berenin bu başarısına maalesef tanık olamadı. Çünkü geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Morgda sevgilisini teşhis etmek zorunda kalan Beren Saatin yaşamı, o günden sonra tamamen değişecek, zamanla kendisini toparlayacak ve küllerinden yeniden doğacaktı.
  Efeye söz vermişti bir kere, bu meslekte çıkabileceği en üst noktaya çıkacaktı. Artık daha hırslı, ne istediğini bilen ve olgunlaşmış bir Beren vardı.
  Yarışmanın ardından Aşka Sürgün ve Hatırla Sevgili dizilerinde rol aldı. Bunları, Güz sancısı filmi takip etti. Ve hemen peşinden onu alanında en tepeye çıkaracak olan, 1975 yılında ilk çekildiğinde Müjde Arın canlandırdığı Aşk-ı Memnunun Bihteri olarak çıktı seyircinin karşısına. Beren, Bihter olmuştu artık tüm Türkiyenin hafızasında. Gerek Behlülle ateşli sevişme sahneleriyle, gerekse diziye verdiği müthiş enerjiyle manşetlerdeydi Beren.
   


Similar Threads: fatmagülün suçu
Forum Başlık Tarih
Popüler Diziler Fatmagülün Suçu Ne 31 Mayısta Çalan Şarkı 31 Mayıs 2012
Popüler Diziler Fatmagülün Suçu Ne 74. Bölümde Çalan Şarkı 8 Mayıs 2012
Popüler Diziler Fatmagülün Suçu Ne yeni sezon yayın tarihi 10 Ağustos 2011
Popüler Diziler Fatmagülün Suçu Ne yeni sezon ne zaman başlayacak 2 Temmuz 2011
Popüler Diziler fatmagülün suçu ne dizi replikleri 30 Eylül 2010