Farmville 2 Oyun Hileleri

'Oyun Bölümü' forumunda zamaneanne tarafından 17 Ekim 2012 tarihinde açılan konu


 1. Farmville 2 Hileleri


  Oyun Hileleri Farmville 2


  Farmville Tavuk Alma Hilesi

  Kümesinizde ne kadar çok altın tavuk varsa sürpriz yumurtaların altın olma olasılığı artar. Bunun için şöyle bir hile kullanabilirsiniz.

  Kümesinizden bir adet tavuğu çıkarıyorsunuz,(ama altın olmasın)sonra kümese LOOK İNSİDE diyorsunuz ama look inside açılmadan hızlı bir şekilde markete basıyorsunuz yani ikiside hızlı bir biçimde açılacakönce kümestekialtın tavuğu mausenin ucuna alcaksınız sonra marketten herhangi bir sebzeyi satın ala tıklayın sonra mausenin ucundaki altın tavuğu tekrar kümese geri koyun..Yani kümesiniz tekrar dolmuş olacak.sonra sayfadan size yes ve no seçenekleri çıkacak. yes tuşunan basın ve Yaklaşık 10 saniye kadar bekledikten sonra tekrar playa basıp oyuna dönünaltın tavuğunuz artmış olacak.

  Aslında ne kadar çok arkadaşınız varsa o kadar çok paranız olur. Nasıl mı her arkadasınızın alanına giderek +20 coins ve 5 XP kazanırsınız. gün içinde bunu 2-3 defa tekrarlama imkanına sahipsiniz. Hem levelinize katkı sağlar hemde extradan Altın kazanırsınız. Farmvillenin diğer bir hilesi ise Expand seçeneği Expand ile daha büyük bir alana sahip olursunuz bu da daha çok ekip daha çok kazanç demek. Farmville hilesinin 3. yöntemi ise şu az sürede çok hasat yani tutup 4 günlük bir meyveyi diktiginizde sonradan getirisi fazla olsa da level atlatırken sizi yavaşlatır. Tarlanızın bir kısmını 4 günlük dikin diğer kısmını ise 2 saatlik ,12 saatlik ,8 saatlik gibi dikin ve aradaki farkı kendiniz de göreceksiniz