Farklı Renkleri Birleştirmenin Kuralları Nelerdir

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 14 Mart 2013 tarihinde açılan konu


 1. Farklı Renkleri Birleştirmenin Kuralları
  Giyim konusunda illaki her rengin birbirine uyması söz konusu değildir Farklı renk tonlarındaki giysileri farklı renklerle giyebilir değişik bir kombin oluşturabilirsiniz.

  Örneğin Beyaz gömlek her şeyle giyilebilir;

  [​IMG]

  Her şey yanlış gidiyorsa beyaz bayrak kaldır. Beyaz bir gömlek kesinlikle sahip olduğunuz her şey ile giyilebilir. Özellikle de neyle giyeceğinizi bilemediğiniz o benzersiz renkliler ile. Beyaz gömleği desenli, parlak bir kravat ile veya pastel renkli V yaka bir süveterin içine giyin; her iki şekilde de şık ve mükemmel bir şekilde bütünleşmiş olarak görünürsünüz.

  Renkli pantolonlar giymekten vazgeçin;

  [​IMG]

  Kim olursanız olun, renkli pantolon giyme ısrarına karşı koyun. Pantolonlar bol pantolonlar, çinolar, kot pantolonlar, vs. gardırobunuzun renk karıştırmaya direneceğiniz bir kısmıdır.

  Gerçekten renkli pantolonlar palyaço gibidir ve iğrençtir; pantolonlarınız hiçbir zaman bir gömlekten veya bir kravattan daha ilgi çekici olmamalıdır. Pantolonlar her giysinin temelini oluşturduğu için, her zaman daha sönük, zarif ve şık gözükmelidir: sadece kot pantolonlar ve doğal renkli bol pantolonlar.

  Renklerle her türlü tecrübeyi gri üzerinde deneyebilirsiniz. Canlı renkleri matlaştırmakta harikadır. Gri neredeyse her renkle kullanılabilir. Bu yüzden, eğer insanların görüşlerini almak veya aşırıya kaçmadan birkaç renk çeşidi eklemek istiyorsanız daha açık, keskin renklerin çarpıcılığından yararlanmak istiyorsanız gri bir şeyler (pantolonlar, süveterler, ceketler) kullanın. Çünkü grinin kendisi akıllı, hoş, klasik ve şık olan sofistike bir renklerden biridir.