Facebooku Nasıl Kapatabilirim

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 24 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu


 1. Facebooku Nasıl Kapatabilirim
  Facebook Hesabımı Nasıl Kapatabilirim

  Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmek istiyorsanız Facebook Hesabı Kapat Sil Sayfasına giriyorsunuz daha sonra Bir daha Facebooku kullanmayacağınızı düşünüyorsanız ve hesabınızın silinmesini istiyorsanız, bunu sizin için halledebiliriz.
  Fakat bu işlemden sonra hesabınızın tekrar etkinleştirilemeyeceğini, ayrıca eklediğiniz bilgi veya içeriklere erişemeyeceğinizi hatırlatırız. Hesabınızı silmek istiyorsanız, Gönder düğmesine tıklayın.

  Şeklinde bir sayfa açılıyor. Gönder'e tıkladığınızda açılan pencere Hesabını kalıcı olarak silmek üzeresin. Emin misin? şeklinde bir uyarı ve şifreniz soruluyor. Şifreyi girdikten sonra 14 günlüğüne hesap donduruluyor. 14 gün içerisinde giriş yapmazsanız tamamen siliniyor.

  Facebook Hesabını Geçici Kapatmak


  Facebook hesabınıza girin ve sağ üst kısımda bulunan Hesap kısmına tıklayın.

  Karşınıza aşağı açılan menü çıkacak, çıkan menüde ise Hesap Ayarları kısmına tıklayın. Açılan sayfada Hesabı Dondur kısmında dondur 'a tıkla

  Bu aşamada size Facebook hesabınızı kapatma sebebibiniz soruluyor. Bu seçeneklerden birini tıkladıktan sonra Hesabımı Dondur' kısmına tıklayarak hesabınızı dondurabilirsiniz.