Facebookta Toplu Arkadaş Davet Etme

'Sosyal Medya' forumunda Merve tarafından 1 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. Facebookta Toplu Arkadaş Ekleme

  Facebookta Toplu Arkadaş Önerme

  Facebook sayfanız varsa bu sayfayı arkadaşlarınıza hızlıca önerebilirsiniz.Bunun için bir eklenti edinmeniz gerekiyor.Google chrome tarayıcınızda bu eklentiyi yükleyerek facebook sayfanıza davet etmek çok kolaylaşacak.Google chrome tarayıcınız yoksa burdan yükleyebilirsiniz.Yükledikden sonra artık eklentiyi nasıl yükleyeceğinizi ve nasıl kullanıldığını anlatalım.
  Eklentiyi yüklemek için buraya tıklayın.Chromeye ekle yazan butona tıklayın eklenti otomatik olarak tarayıcıya kurulur.Daha sonra facebook sitesine girin ve sayfanızı açın
  sayfanızın sağında bulunan arkadaşlarını davet et butonuna tıklıyoruz açılan pencerede bir değişiklilk olduğunu farkettiniz.
  1-Select aAll butonuna tıklayın arkadaşlarınızın hepsi seçilmiş olur ve gönder butonuna tıklayarak daveti gönderin.
  2-Bu bölümde kaç kişiye davet atmak istediğinizi yazabilirsiniz.Örneğin 50 yazın ve gönder deyin en üst den 50 kişi seçilir ve davet gönderilir.
  Bu şekilde davet atabilir,sayfanızı arkadaşlarınıza duyurabilirsiniz.Davetler herkese gidene kadar bu işlemi yenileyin.Resmi silik olarak görünenlere davet gitmiş demektir ve tekrar gönderilmez.  alıntı