Facebookta Nasıl Hayran Sayfası Açılır

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 7 May 2013 tarihinde açılan konu

 1. Facebookta Hayran Sayfası Nasıl Açılır


  Hep bir hayran sayfam olsun isterdim sanırım bu konuyu açarken öğreneceğim bilgilerle kendime hemen bir hayran sayfası açma olanağı bulacağım :f196:

  Birçok Facebook kullanıcısının merak ettiği konulardan biri olan Facebook hayran sayfası açmanın nasıl yapıldığını sizlere resimlerle anlatmaya çalışacağım arkadaşlar.

  Bir Hayran sayfası oluşturmak için öncelikle bir facebook hesabınız olmalı Buradan facebook hesabınızı alın.Hemen giriş yapın ve bekleyin :f40:

  Şaka şaka nedne bekliyeceksiniz hemen aşağıdaki resimlerdeki adımları izleyin ve sizde güzel bir hayran sayfası oluşturun.İşiniz oldukça kolay arkadaşlar sakın gözünüzde büyütmeyin çabucak sayfanızı kullanılır duruma getirebilirsiniz kolay gelsin...

  Öncelikle sayfa oluştur kısmına tıklıyoruz daha sonra çıkan sayfada aşağıdaki resmi göreceksiniz ilgilendiğiniz kategoriyi buradan seçin sayfanızın ismini verin daha sonra kullanmaya başlayın..

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/facebook-sayfa-olustur-yasemin-63148.jpg]facebook-sayfa-olustur-yasemin-63148[/IMGALT]


  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/facebook-sayfa-olustur1-71437.jpg]facebook-sayfa-olustur1-71437[/IMGALT]

  [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/facebook-sayfa-olustur22-26142.jpg]facebook-sayfa-olustur22-26142[/IMGALT]