Facebookta Arkadaş Hilesi Varmı

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 8 Eylül 2012 tarihinde açılan konu


 1. Facebookta Arkadaş Hilesi
  Facebookta Arkadaş Hilesi Varmıdır

  Facebookta arkadaş listesi kasanların, arkadaş listesi kasıp para kazananların, reklam yapanların oldukça işine yarayacak bir yöntemdir.

  Adım adım işlemler şöyle

  İlk olarak facebooktan arkadaşlar bölümüne giriyoruz.
  Sonra bu bölümden arkadaşları düzenle seçeneğine geliyoruz.
  Sol bölümde arkadaşları bul seçeneği karşımıza gelecektir, biraz aşağı iniyoruz ve diğer araçlar kısmına geliyoruz.Facebook'ta arkadaş sayınızı çoğlatmak mı istiyorsunuz? Çok basit bir işlemle arkadaş sayınızı arttırabilirsiniz.

  - google ye girin ve xxx@ hotmail.com şeklinde aramalar yaparak, google da indexlenen mail adreslerini tek tek bulun.

  - Bu adresler 20-30 tane olduktan sonra, hotmail kayıt sayfasına girin.

  Google.com tarafından indexlenmiş olan adresler genelde eski ve kullanımını yitirmiş, boşa çıkmış adresler olabiliyor. Bunları tek tek alabiliyor muyuz, yoksa alamıyor muyuz tek tek denemekten başka bir yol yok. Kayıt sayfasında kullanılabilir bir adres bulana dek tüm listemizi deneyin.

  - Bulduğumuz boştaki mail adreslerini tek tek not edip, 5-6 tane bulduktan sonra pencereyi kapatın.

  - google.com adresinde indexlenen mail adreslerini Facebook sayfanıza gelip, “Arkadaşlarını bul bölümünde mail adresinizi kaydettikten sonra, girmiş olduğunuz mail adresine daha önceden gelen davetler aktifleşmeye başlayacak.

  - Bu davetler bizlere arkadaşlık talebi olarak tek tek gelecektir ve bize düşen ise oturup arkadaşlık taleplerini onaylamaktır. Bu yolla “3 saat içinde 5000 Arkadaş Edinebilirsiniz.