Facebooka Telefondan Giremiyorum

'Sosyal Medya' forumunda zamaneanne tarafından 6 Haz 2012 tarihinde açılan konu

 1. Facebooka Telefondan Giremiyorum

  Cepten Facebook'a Girmek


  Eğer cep telefonunuzdan Facebook'a girmekte sorun yaşıyorsanız aşağıdaki önergeleri izleyin.  TURKCELL İÇİN CEPTEN FACEBOOK

  Facebook Zero Uygulaması Ayrıntılar:
  Facebook Zeroda her şey ücretsiz mi?
  Facebook Zero içindeki sayfaları gezerken herhangi bir ücret ödemezsiniz. Facebook Zeroda fotoğraf görüntülenmek istediğinde standart siteye yönlendirileceğinize dair bir bilgilendirme göreceksiniz. Standart sitedeki içerikler bağlantı ücreti ödeyerek görüntülenir.
  Facebook Zeroya nasıl ulaşırım?
  Öncelikle cep telefonunuzun internet ayarlarının yapılmış olduğundan emin olun. Eğer internet ayarlarınız yapılmamışsa. “internet tel_modeli yazarak 2222′ye gönderip ayarları alın. Daha sonra cep telefonunuzun internet tarayıcısına zero.facebook.com veya 0.facebook.com yazarak siteye ulaşabilirsiniz. ( o değil rakamla sıfır.facebook.com yazacaksınız.)

  AVEA İÇİN CEPTEN FACEBOOK

  Avea için de aynı şekilde cep telefonunuzdan internet ayarlarınızı kontrol ettikten sonra İnternet tarayıcınızdan 0.facebook.com veya zero.facebook.com adresine girmeniz yeterlidir.
  Cep telefonunuzun Avea internet ayarlarınızı öğrenmek için Online İşlem merkezine bakabilirsiniz veya müşteri hizmetlerini 444 1 500 numarasından arayabilirsiniz.

  VODAFONE İÇİN CEPTEN FACEBOOK

  Vodafone için de aynı şekilde cep telefonunuzdan internet ayarlarınızı kontrol ettikten sonra İnternet tarayıcınızdan 0.facebook.com veya zero.facebook.com adresine girmeniz yeterlidir.
  Vodafone internet ayarlarınızı buradaki adresten öğrenebilirsiniz. Telefon marka ve modelinizi seçtiğiniz internet ayarlarınızı göreceksiniz. İnternet ayarlarınızın cep telefonunuza otomatik gelmesini istiyorsanız My Vodafone Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.