facebook rss ekleme nasıl olur

'Sosyal Medya' forumunda HazaN tarafından 29 Kas 2010 tarihinde açılan konu

 1. RSS nasıl eklenir facebook
  facebook rss ekleme tarifi  Özellikle Facebook RSS ekleme nasıl olur, rss eklemeyi facebookda olması siteniz için büyük önemi taşımaktadır.

  Rss sistemi sitenize sizler bir yazı eklediğinizde otomatik olarak rss adresinizi yazdığınız site onu çekerek facebookda yayınlanmasını sağlar.

  Facebook RSS ekleme nasıl olur?

  Facebook sayfasına kendi kullanıcı mailiniz ve şifrenizle giriş yapıyorsunuz. Ardından Facebook RSS ekleme nasıl olur için profil sayfanıza giriyorsunuz ve duvar, fotoğraflar yazan sekmelerin içinde Notlar kısmını tıklıyoruz. Yoksa artı (+) tıklayarak notları o sekmelere dahil ederek tıklıyoruz.

  Notlar kısmına gelmenizin ardından Facebook RSS ekleme nasıl olur için pek bir şey kalmamış demektir. Sol alt tarafta görmüş olduğunuz Abone ol kısmının hemen altında mavimsi bir RSS amblemi ve yanında notlarım yazan kısmının altında aktarma ayarlarını düzenle kısmına giriyoruz ve Web URL yazan kısma feed adresinizi yazarak ve kulanım sözleşmesini onaylayarak tamama basıyoruz ve Facebook RSS ekleme nasıl olur için hepsi bu kadar