Facebook Paylaşımlarımı Kimler Görebilir?

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 26 Eki 2013 tarihinde açılan konu

  1. Facebook sayfanızda paylaştığınız paylaşımlarını kimlerin görebileceğine karar verebilirsiniz arkadaşlar.Bunu nasıl mı yapacaksınız sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz.Dilerseniz istemediğiniz kişilerin sizin gönderilerinizi görmesini engelleyebilirsiniz.

    [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/facebook-gonerilerimi-kimler-gorebilir-14967.png]facebook-gonerilerimi-kimler-gorebilir-14967[/IMGALT]

    Facebookta paylaşmış olduğunuz durum güncellemesi, resimler, videolar gibi şeyler hakkında arkadaşlarınızın ve genel olarak belirliyeceğiniz kişiler veya engelliyeceğiniz kişileri tek tek seçme hakkına sahipsiniz arkadaşlar.

    Bunu yapmak için kilite benzeyen simgeye tıklayın ve ardından Paylaştıklarımı Kimler Görebilir ? bölümüne tıklayın. Burada karşınıza 3 tane ayrı ayrı seçenek çıkacak açılacak bu seçeneklerden birinde İleride paylaşacağım gönderileri kimler görebilir? yazısının hemen aşağısında arkadaşlar veya genel yazabilir oraya tıklıyarak istediğiniz gibi degişiklik yapabilirsiniz işte hepsi bu kadar.Facebook paylaşımlarınızı kimlerin görüp görmeyeceğine sizler karar veriyorsunuz.