Facebook Okey Hilesi Programsız

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 28 Aralık 2011 tarihinde açılan konu


 1. Facebook Okey Hilesi
  Programsız Facebook Okey Hilesi

  Facebook kullanıcılarının yoğun olarak kullandıkları aktivitelerden biride Okey oyunu olarak gözümüze çarpıyor. Tabi facebookta okey oynamak şu sıralar çok zor çünkü oyun oynacağınız bir masa bulmak büyük sorun. Neyse tüm bunları hallettiniz ve facebookta rahatça okey oyununuzu oynuyorsunuz diyelim. Bu oyunu oynayanlar genellikle puan artırma hilesi başlığı altında internette yoğun olarak arama yapıyorlar. Siz Siz oLun hile Yapmadan Oynayın:)

  Yada çok istiyorsanız kolay bir yol deniyebilirisniz programsız oeky hilesi için Facebook üzerinden bir üyelik daha açacaksınız. Mozilla firefox ile kendi üyeliğinize giriş yapacaksınız internet explorer yada bir başka tarayıcı ile de diğer yeni açtığınız hesaba giriş yapacaksınız.

  Daha sonra arkadaş olarak ekleyeceksiniz yeni hesabı. Sonra okey oyununa gireceksiniz sol tarafta şuanda oynayan arkadaşlarınız diye bir kısım var oradan yeni açtığınız üyeliğin olduğu masaya oturacaksınız ama ortak olmayacaksınız kişiyle çapraz tarafına oturacaksınız. Tam oyun başladığında yeni üyeliğiniz ile çıkış yapacaksınız doğal olarak oyunu yarıda bıraktığı için birisi o taraf
  kaybetmiş olacak ve sizde puan kazanacaksınız:f40:
    2. Okey hileleri için adresini tavsiye ederim hocam. Bir bakın isterseniz güzel bilgiler vermişler.