Facebook Hesap Nasıl Kapatılır?

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 26 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Facebook Hesap Kapat
  Facebook Hesap Nasıl Kapatılır?

  Facebook Hesap Kapatma
  Facebook hesabınızı iki türlü kapatabilirsiniz. Birinci yöntem hesabını dondurma bu yöntem ile profilinizi ve hesabınızla ilişkili içerikleri Facebooktan kaldıracaktır. Ayrıca, kullanıcılar aramalarda sizi bulamayacak veya bilgilerinizi göremeyecektir. İkinci yöntem ise hesabınızı kalıcı olarak silmek Facebooku bir daha kullanmayı düşünmüyorsanız bu yöntemi kullanarak hesabınızı kapatarak birdaha erişilmez duruma getirebilirsiniz..

  • Hesabımı nasıl dondururum?
  • Hesabı Dondur kısmından dondurursanız, profiliniz ve onunla ilişkili tüm bilgiler diğer Facebook kullanıcıları için anında erişilemez hale gelir.


  Facebooktan yine de çıkmak istiyorsanız, hesabınızın “Hesap / Hesap Ayarlar menüsünden dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurma, profilinizi ve hesabınızla ilişkili içerikleri Facebooktan kaldıracaktır. Ayrıca, kullanıcılar aramalarda sizi bulamayacak veya bilgilerinizi göremeyecektir. Hesabınızı yeniden etkinleştirirseniz, profiliniz tamamen geri gelecektir (arkadaşlar, fotoğraflar, ilgi alanları vs.). Hesabınızı yeniden etkinleştirmek için hesabın giriş e-posta adresine erişiminizin olması gerektiğini lütfen unutmayın.

  Alıntıdır