Facebook Hesap Dondurma 2013

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 22 Eki 2013 tarihinde açılan konu

  1. Facebook kullanıcıların zaman zaman hesaplarını kapatmak isteyebilirler yada bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurmak isteyebilirler.Bunu yapmak istediğinizden emin olmanız yeterli zaten bu işlemin geriye dönüşüde var sandığınız gibi çok zor birşey değil.

    [IMGALT=https://forumdas.net/upl/uploads/facebook-hesap-dondur-forumdas-56976.jpg]facebook-hesap-dondur-forumdas-56976[/IMGALT]

    Dilediğiniz zaman Facebook Hesabınızı dondurma hakkına sahipsiniz bunu nasıl yapacaksınız hemen sizlere çok kısa olarak anlatmak istiyorum.

    Facebook Hesabınızı dondurmak için yapmanız gereken ilk şey Facebook hesabınıza girişyapmanız olacaktır.Daha sonra Sağ üst köşede bulunan menüden Güvenlik ayarlarına girin.Bu sayfaya eriştikten sonra en alt kısımda Hesabı Dondur butonunu göreceksiniz.Eğer hesabınızı dondurmak istediğinizden eminseniz buraya tıklayın ve hesabınızı geçici olarak dondurun.Tekrar şifrenizle birlikte Facebook sayfanıza giriş yaptığınızda durumunuz aktif hale gelecektir.Facebook Hesap

    Hesabınızı dondurduktan sonra arkadaşlarınız sayfanızı göremez yeniden giriş yaptığınızda yeniden görünür duruma gelirsiniz işte hesap dondurma işlemi bu kadar basit umarım anlatabilmişimdir :)