Facebook Güzel Aşk Sözleri 2013

'Sosyal Medya' forumunda Yasemin tarafından 17 Şub 2013 tarihinde açılan konu

 1. Facebook En Güzel Aşk Sözleri


  Facebook sayfalarınız için Aşk sözleri en güzel aşk mesajları sayfamızda olacak bu güzel Aşk sözlerini sizlerde facebook sayfalarınızda sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz...

  [​IMG]

  - Yıldızımsın kaymayacak, güneşimsin batmayacak Hayatımsın yaşanacak, umudumsun tutunacak, Bu kalp seni hiç unutmayacak..

  - Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, Özlenen sen, özleten sen. Varken doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan...

  - Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu bir tanem.

  - Özlemle özlenmektesin, Sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin. Özlenenlerin içinde en özelsin..

  - Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; Yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

  - Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsen de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

  - Seni dünler için sevmedim. dünler yaşanıp bitti. seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek. seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek ..

  -Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

  [​IMG]

  - Seni dünyada seven on kişi varsa bunlardan biri benim seni dünyada seven beş kişi varsa bunlardan biri gene benim seni dünyada seven bir kişi varsa o mutlaka benim seni dünyada seven hiç kimse yoksa bil ki ben ölmüşüm.

  -Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen, yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış; tutabildiklerin senin sevgin.. Tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.

  -Hayata niye geldim diye düşünmeye başlamıştım. 21' imden sonra seninle tanışınca anladım dünyaya geliş sebebimi...

  - Bir gün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

  -Bir yudum zehir olsan, biran bile düşünmeden seni içerdim, sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

  - Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle.

  [​IMG]

  - Şimdi uzaklarda olsan da hayalin yetiyor bana bir gün geleceksin yanıma o zaman başlayacağım yaşamaya.. asksozleriniz.com

  -Gülümsün sen benim dünyamdaki tek nefesim miss kokulu dilberim senin için ölüme giderim.

  - Sarı saçların güneşin ışığıyla birleşince saf altın gibisin aşkım güzel gözlerinle bana bakınca hayata başlıyorum o anda.

  - Bir umut serpilsin yüreğine, bin mutluluk doğsun günlerine, her şey kendin gibi ve gözlerin kadar güzel olsun.

  -Şafak vakti yağan çiğ tanesi kadar masum gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar çılgın ve okyanusun derinliklerindeki inci taneleri kadar özelsin aşkım.

  - Sen bir pınarsın, içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.

  [​IMG]

  - En büyük okyanusta bir su damlası olmak, uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak ama en önemlisi milyonlarca insanın içinden senin sevgilin olmak...

  - Sesine mevsimlerin eğildiği, gözlerine baharın ağladığı,ağlar gibi gülmeni,dokunuşlar gülecek gibi duran yüzünü özledim..

  - Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum...

  - Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat dal çoğalmakta,ölüme inat insanlar çoğalmakta, bense sana inat seni sevmekteyim inat bu ya hepte seveceğim..

  - Tek başıma değilim ben ve ümitsiz aşkım var.

  - Sen gözlerimde bir damla yas olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım!!!

  - Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir...

  [​IMG]


  -Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem...

  -Bu dünyada bir sürü insan var, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi gülüyor kimi ağlıyor, ama iyiliğe ve güzelliklere layık olan tek bir insan var oda şuan mesajımı okuyor.

  - Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

  -Bu gece beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

  -Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

  -Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Seni çok seviyorum.

  [​IMG]
   
 2. Cevap: Facebook Güzel Aşk Sözleri 2013

  - Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

  Hepsi çok güzel teşekkürler..
   
Yükleniyor...