Facebook Günaydın Mesajları

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 4 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu


 1. Facebook İçin Günaydın Mesajları  Facebook sayfaları için harika kısa mesajlar.Sevdiklerinize bu kısa Günaydın mesajları ile günaydın demek istemezmisiniz.Sevdiklerinizle Facebook sayfalarınızda paylaşacağınız birbirinden güzel Günaydın Mesajları hazırladık bğeneceğinizi umduğumuz kısa Günaydın Mesajları...

  Günaydın Dostlarım Gününüz Güzel Geçsin.

  Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın.

  Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gnaydinmesajlari-58025.jpg]gnaydinmesajlari-58025[/IMGALT]

  Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

  Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar.

  Günaydın Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun.

  Yüreğinizin sesi duyulması ve bütün dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Günaydın Arkadaşlar.

  Yüreği sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar Dostlar.

  Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gnaydinmesajlari-46721.jpg]gnaydinmesajlari-46721[/IMGALT]

  Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun bebeğim..

  Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gnaydinmesajlari-25387.jpg]gnaydinmesajlari-25387[/IMGALT]


  Dur gitme Söylenmemis sözler var suskun dudaklarımda Çıglıklarımda hapsettigim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır Yeni baştan yasanacak sevdalar yüregimde Günaydınım…

  Bende diyorum güneş ne kadar parladı demek benim aşkım uyanmış günaydın benim bitanem.

  Ben yıllarımı kaybettim anıları değil, ben mutluluğu terk ettim acıları değil, ben sevgimi yitirdim nefretimi değil, ben yaşamayı unuttum ama dostumu değil… Günaydın dostum.