Facebook Footbo City Oyunu

'Sosyal Medya' forumunda Wish tarafından 12 Eylül 2010 tarihinde açılan konu


 1. Facebook Footbo City nasıl Oynanır
  Footbo City Oyunu Nedir Nasıl Oynanır
  Facebook Footbo City oyunu hileleri

  [​IMG]

  Dünyanın en çok üyesi olan sosyal paylaşım sitesi Facebookda Farm Villeden sonra yeni bir oyun çılgınlığı daha başlıyor. Üstelik bu oyun Türkiyeye özel. Facebookta tarla ekenler şimdi de futbol şehri kuracak. İşte ayrıntılar:

  Turkcell, Türkiyede sosyal oyun alanında geliştirilen ilk ve tek futbol menajerlik ve şehir kurma oyunu Footbo Cityyi futbolseverlerin beğenisine sundu.

  Oyunda amaç, gelir-gider dengesini ayarlamak, takımı ve şehri geliştirerek en fazla taraftara sahip en iyi takım olmak. Oyuncular zafere giden yolda, takıma ve şehre yatırım yapmak, arkadaşlara meydan okumak, amigolar, casuslar aracılığıyla rakip şehirlerden taraftar koparmak ile oyuncuların antrenman programını ayarlamak gibi yöntemlere başvurabiliyor. Bu sayede arkadaşlarıyla hem rekabet içine girerken hem de sosyalleşme imkanı buluyor.

  Grafikleri ve ayrıntılı oyun planıyla bağımlılık yaratan Footbo City'nin en ilgi çekici yönlerinden biri, gerçek hayata paralellik. Oyun, gece-gündüz aydınlatmasıyla doğal bir ortam yaratıyor ve derbi haftalarına özel sürprizler futbol coşkusunu sanal dünyadaki yeşil sahalara aktarıyor. Üstelik oyunun içinde yer alan 'Footbo Tahmin' bölümünde her hafta 1. lig maçlarının sonuçlarını tahmin ederek Footbo nakit kazanmak mümkün. İlerleyen günlerde daha pek çok özelliğin ekleneceği oyuna Facebook'ta Footbo City Facebook'ta, footbo.com'da ise Footbo - Giriş adresi üzerinden ulaşılabiliyor.

  Facebook footbo city oynamak için tıklayınız