Facebook Arka Plan Değiştirme

'Haberler' forumunda Wish tarafından 16 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. Facebook, artık her gün milyonlarca kişinin birbirine mesaj gönderdiği dev bir iletişim platformu halini aldı. Better Facebook eklentisi ise Facebook‘un kullanımını daha da kolay hale getiriyor ve sitenin arayüzünü tamamen değiştiriyor.

  Arayüzü değiştikten sonra şimdide arka planı değiştiren eklenti çıktı.Bu eklenti ile arka planı,renkleri ve ona ait yeni işlevler ekleyin.

  Better Facebook ile Facebook’unuzun görünümünü kendinize göre düzenleyebilir ve yeni işlevler ekleyebilirsiniz. Tanınan birçok tarayıcıda çalışan eklenti, gelişmiş gizlilik seçenekleri ile Facebook’un arka planını değiştirme olanağı sunuyor.

  Better Facebook’u ilk yüklediğinizde ve profilinize gittiğinizde size yeni özellikler hakkında bazı bilgiler gösteriliyor.

  Renk ve menü çubuğu ayarlamaları: Eklenti sayesinde sayfanızda kullanılan renkleri ve sayfa düzenini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bir tema seçmeniz dahi mümkün. Arkadaşlarınızın resimlerine daha kolay bir şekilde yakınlaşmak da eklentinin işlevleri arasında.

  Gelişmiş filtreleme seçenekleri sayesinde mesaj yönetimini daha kolay bir hale getirmeniz mümkün. Eklenti, Facebook’un yan çubuğunu da tek tıklamayla genişletebiliyor ve oldukça kullanışlı bir hale getiriyor.

  Firefox için Better Facebook eklentisini buradan yükleyebilirsiniz

  Chrome, Opera ve Safari için Better Facebook’u buradan yükleyebilirsiniz.
   


Similar Threads: Facebook Arka
Forum Başlık Tarih
Haberler Facebook 7 Mart'ta Ne Tanıtacak ? 2 Mart 2013
Haberler Facebook'un Kendi Google'ı Geliyor 26 Şubat 2013
Haberler Oğlu Öldü Facebook'tan Öğrendi! 20 Şubat 2013
Haberler Facebookta Mesajlaşmak Ücretli mi? 21 Aralık 2012
Haberler Facebook Yüz Tanıma Uygulaması Nedir? 23 Eylül 2012