Facebook Advertising Hatası

'Etüt Merkezi' forumunda Misafir tarafından 30 Kasım 2011 tarihinde açılan konu


 1. Facebook Advertising Hatası Çözüm nedir arkadaşlar? facebooka giriş yaptığımda bu hatayı alıyorum.Facebook Advertising Hatası nasıl çözülür
    2. Cevap: Facebook Advertising Hatası

  Facebook Advertising Hatası
  Facebook Advertising Hatası çözümü
  Facebook Advertising Hatası nasıl çözülür
  "ip@facebook.com" buraya sorununuzu yazarsanız Facebook ekibi ilgileniyor.Büyük ihtimal hesabınız başka birisinin eline geçmiş aynı sorunu yaşayan bir arkadaşın sorunun çözümüne yönelik Facebook ekibinden aldığı cevap aşağıdadır.  Merhaba,

  Başka birisinin eline geçmiş olabileceği için hesabınızı kilitledik. Hesabınıza tekrar girebilmek için:

  1. Facebook'a erişmek için normalde kullandığınız cihazdan (örneğin, bilgisayar veya cep telefonundan) hesabınıza giriş yapmayı ve hesabı geri alma işleminin adımlarını tamamlamayı deneyin. Hesabı geri alma işlemine buradan başlayabilirsiniz:

  https://www.facebook.com/recover.php

  2. Hesabınız hala kilitleyse, konuyu incelememiz için lütfen bu e-postaya yanıt yazın. İlk başvurunuzla birlikte zaten göndermediyseniz, bir devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimliğinizin kopyasını e-postaya eklediğinizden emin olun.

  Bu kimlik:

  - Bir devlet kurumu tarafından verilmiş olmalıdır (ör. nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport)
  - Renkli olmalıdır
  - Tam adınız, doğum tarihiniz ve fotoğrafınız net biçimde gözükmelidir

  Mümkünse, lütfen bu dosyayı JPEG görüntü formatında kaydedin ve kimliğinizin doğrulanması için gerekli olmayan tüm kişisel bilgilerin (ör. adres, ehliyet numarası) üzerini kapatın. Ayrıca dosya eklerinizi güvenli bağlantıyla göndermenizi tavsiye ederiz. Daha fazla bilgi için: https://www.facebook.com/help/?page=148993491850191.

  Kimliğinizin bu koşulları karşılayan bir kopyasını göndermediğiniz sürece bu hesapla ilgili size daha fazla yardımcı olamayacağımıza lütfen dikkat edin. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz.

  Teşekkürler,
  Facebook Ekibi
   


Yükleniyor...