Ezeldeki Kenan kim

'Popüler Diziler' forumunda HazaN tarafından 22 Haz 2010 tarihinde açılan konu

 1. Ezel dizisi Kenan kim olabilir?

  ezel kenan.
  Arkadaşlar Ezel dün insanları merakta bırakarak tatile girdi. Bir masanın etrafında toplanıp oyun oynamaya hazırlananlar arasında herkes vardı. Ezel, Eyşan, Kelpeten Ali, Cengiz, Tefo, Dayı. Karanlıkta bir isim daha vardı bu isim tahminimce Kenan diye bahsettikleri hepsinin ortak düşmanı olan kişi. Ama kim bu Kenan?

  Tahmini olan var mı arkadaşlar. Bana kalırsa olmaz olmaz demeyin ama Eyşanın babası olabilir bu Kenan :f196:
   
 2. Evet uzun süredir ismi anılıp fakat bir türlü ortaya çıkmayan Ezel dizisinin yeni karakteri Kenan Birkanın kim olduğu belli oldu. Aşkı Memnu dizisinden tanıdığımız Selçuk Yöntem, önümüzdeki sezon Ezel dizinde rol alacak..
  Farklı rollerin oyunucusu Selçuk Yöntemin diziye dahil olmasıyla birlikte çok daha güçlü bir kadroya sahip olan Ezel dizisinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Oca 2017
 3. Ya Siz Bu Diziyi Tam Olarak İzleyememişsiniz xD
  Neden :
  1- Diceksiniz Eyşan Babasının Yanına Metresi Olarak Gidicek Değil .
  2- Ramiz Dayımız Bu Eyşanın Babası Serdarı Gördü Orda Gördünde Ezel Bu Benim En Büyük Düşmanım Kenan Diye Bilirdi Demedi .
  3- Serdar Okadar Zengin Okadar Akıllı Değil

  Bunlardan Yola Çıkarak Serdarın Kenan Olma İhtimalini %.0 a Düşürüyoruz Ama Bence Kenan Rolünü Selçuk Yöntem Alıcaktır Çünkü Diziden Başka Biri O Rolü Alıcak Kapasitede Değil O Rolü Diziden Başka Bİri Alırsa Dizi Tamamıyla Kötüye Gider .
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 9 Oca 2017