'' eyvah ! SaÇlarim beyazlaŞİyor dİyenler bu haberİ dİkkatlİce okusun ''

'Sağlık Rehberi' forumunda selda_ tarafından 18 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. EYVAH , SAÇLARIM BEYAZLAŞIYOR DİYENLER BU HABERİ DİKKATLİCE OKUSUN!

  Bizler saç rengini kaybetmesini beyazlamak olarak tanımlarız. Oysa saç beyazlamaz ya da ağarmaz. Sadece rengini, pigmentlerini kaybeder. Yaşla birlikte saç telinin ortasındaki tabaka artık daha fazla pigment üretemez olur. Saç renksiz hava kabarcıklarıyla dolar; renksiz bir hal alır. Ancak genellikle bu teller az sayıda da olsa renkli saçlarla karıştıkları için gümüşi bir hal alır. Saçların beyazlama yaşı saçı etkileyen pek çok diğer faktör gibi genetik özelliklerle ilgilidir. Bazı insanların saçları erken yaşlarda beyazlarken kimilerinin ileri yaşlarda sayılı beyaz saçı olur. Şok ya da ağır stres nedeniyle de kısa zaman içinde saçlar rengini kaybedebilir.

  Eyvah, saçım beyazlaşıyor! diyenlere müjde

  Avrupanın 1 numaralı Saçlardaki Beyazları Yok Edici ürünü STOPGREY artık Türkiyede..

  STOPGREY Avrupanın en saygın ve en köklü üniversitelerinden olan FERRARA ÜNİVERSİTESİ tarafından Etkinliği ve Güvenirliliği kanıtlanmıştır. Saçların adeta gençlik iksiri olan STOPGREY saçın kaybettiği melanin pigmentlerine benzer bir pigmenti yavaş yavaş saç gövdesine yükleyerek saçın doğal rengine kavuşmasını sağlar.

  STOPGREY herhangi bir renkteki saç üzerine titizlikle ve yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir, değişim ani değildir. STOPGREY saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar.

  StopGrey kullanıma hazır ve kullanımı kolay bir losyondur. Herhangi bir saç losyonu gibi her sabah temiz ve kuru saça uygulanmaktadır. 3 veya 4 haftadan sonra istenilen renk tonuna ulaşılmasını sağlamaktadır. Elde edilen sonucu korumak için losyonun haftada 2 ya da 3 kez uygulanması yeterlidir.

  Avrupa Birliği Sağlık Normlarına uygun olup Sağlık Bakanlığı bilgisi dahilinde Türkiyede
  tüm eczanelerde satışa sunulmuştur.

  StopGrey Hakkında geniş bilgiye ulaşmak için sacimiseviyorum internet sitesi ziyaret edilebilir.
    2. Cevap: '' eyvah ! SaÇlarim beyazlaŞİyor dİyenler bu haberİ dİkkatlİce okusun ''

  İyide Nerden Anlayacaz Ürünün Güvenilir Olup Olmadığını...
    3. Cevap: '' eyvah ! SaÇlarim beyazlaŞİyor dİyenler bu haberİ dİkkatlİce okusun ''

  Danişma hattımız 0216 623 10 20 detaylı bilgileri alabilirsiniz. dogalecza jumbada sacimiseviyorum gibi bircok siteden de stop grey hakkında bilgi alabılırsınız.