Evturkcell Nedir

'Teknoloji Haberleri' forumunda Meryem tarafından 27 Ocak 2012 tarihinde açılan konu


 1. Evturkcell kampanyası  Evturkcell ev alanınızdan aylık indirimli olarak konuşabileceğiniz bir kampanyadır.
  Kampanyaya katılmak için faturalı hat sahibiyseniz ev olarak seçeceğiniz alandan EVTURKCELL yazıp, ön ödemeli hat sahibiyseniz EV400 yazıp ücretsiz 2222'ye göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca, ücretsiz 8008'i arayarak da EvTurkcell'den faydalanmaya başlayabilirsiniz. 8008'i aradığınızda abonelik için yönlendirilirsiniz.

  Abonelik onay mesajını aldıktan sonra, ev alanınızdan yurt içi sabit hatlarla konuşma başlattığınızda, bir indirim anonsu duyarsınız, indirim anonsunu duyduğunuz her aramada konuşmanız indirimli olur.

  Belirlenen alanı değiştirme veya evden indirim anonsunu duyamadığınız alanı indirimli alanınıza ekleme gibi işlemleri 8008'i arayarak yapabilirsiniz.

  Tarifeniz ne olursa olsun, EvTurkcell servisine abone olabilirsiniz.
  EvTurkcell dakika paketleri 1 milyon kişiyle sınırlıdır.

  EvTurkcell Kampanyası’na, aboneliğiniz varsa, indirimli alan olarak belirlediğiniz yerden yurt içi sabit hatlara yaptığınız her aramada “Evde Turkcell'le İndirim” anonsunu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda konuşmanız indirimli olacaktır. Eğer evinizde indirim anonsunu duyamıyorsanız, evinizin bu anonsu duyamadığınız alanından ücretsiz 8008'i aramanız yeterli.

  Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece indirim anonsunu duyamadığınız alan da indirimli alanınız içine eklenir. Eskiden indirim anonsunu duyduğunuz yerden şimdi anonsu duyamadığınız durumlarda 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.