Evlilikte Eşlerin Yaptığı Hatalar

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 25 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


  1. [​IMG]


    Evlilik hayatında kadın ve erkekler tarafından yapılan küçük görünen ama büyütülüp çok önemli sorunalr haline gelen küçük hatalardan bahsetmek istiyoruz konumuzu okuyarak sizde küçük hatalardan kaçınarak sorunların büyümesini engelliyebilirsiniz...

    Sıklıkla yapılan hatalar hangileri günümüzde evlilik yaşamında yaşanılan karşılaşılan en büyük hatalar Evlilikleri bitiren nedenlerle, evlilik öncesi ilişkileri bitiren nedenler arasında sıralama açısından bir farklılık olmasa da gerçek olan şuki iş hayatında eskisinden daha fazla ve daha etkin rol alan bayanlar mutsuz oldukları birliktelikleriyle gurur duymakta herzaman başarılı olamıyorlar.

    Son birkaç yıl içerisinde kadınların iş hayatında hızla yükselmeye başlaması oldukça başarılı olmaları eşlerinden daha üst pozisyonlarda görev almaları sonucunu da ortaya koyuyor.Hal böyle olunca Bazı erkekler bu durumdan mutluluk duyabilirken bazı erkekler ise bunu sorun haline getiriyorlar.. Eşinin iş hayatındaki ilerlemesini engellemek isteyen eş, olmadık konulardan sorun çıkarıyor, eşinin iş seyahatine gitmesini engelliyor bir anlamdaeşindne intikam almaya çalışıyor ve bunda fazlasıyla başarılı oluyorlar.

    Evli çiftlerin artık yeni bir ailelerinin olduğunu kabullenmeleri anne ve babalarının ikinci sırada olmaları gerektiğini kabul etmeleri gerekiyor bu sorun evli çiftler arasında en fazla rastlanan sorunlardan birisidir.