Evlilik yıldönümünde masa nasıl hazırlanır

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 19 Şub 2014 tarihinde açılan konu

 1. Evlilik yıldönümünde masa nasıl hazırlanır  Evlilik yıldönümünüzde eşinize bir süpriz yapmayı pilanlıyorsunuz ve güzel bir masa hazırlamayı düşünüyorsunuz.Ayrıca güzel ve lezzetli yemekler de hazırlıyarak masanızı mükemmel bir hale getirebilirsiniz.

  evlilik-yildönümü-masasi-.

  Öncelikle çocuklarınız varsa onlar için ayrı bir yemek hazırlayın yada sevdikleri yiyecekleri dışarıdan sipariş edin.Böyle özel bir günde romantik bir masa hazırlayabilirsiniz.

  Şık mumlar ve şık masa örtüsü ve şık yemek takımlarınızı kullanabilirsiniz.

  Çok fazla zamanınızı almayacak pratik yemekler hazırlamayı tercih edin. Bu özel günde zamanınızın büyük bir çoğunluğunu mutfakta yemek hazırlamakla geçirmeyin, son beş dakika içinde ısıtılacak şekilde yemeğiniz hazır olsun.

  Renk seçiminiz kırmızıdan yana olsa iyi olur.Kırmızı kumaş& kağıt peçeteler, kırmızı mum, kırmızı masa örtüsü kırmızı renkli yemekler tatlılar. Dekorasyonunuzu siyah ve beyazla kombine edebilirsiniz.

  Ortaya Onun sevdiği çiçekleri koyabilirsiniz.Ancak hiçbir çiçek aşkı kırmızı gülden daha fazla ifade edemez.Tabakları yerleştirin.Tabakların üzerine bir adet kırmızı gül koyabilirsiniz veya masanının ortasına yerleştirdiğiniz vazoda birkaç adet gül bulunabilir.Kristal bardaklarınızı hazırlayın, şamdanlarınızı çıkarın.

  Varsa hep sakladığınız özel yemek takımlarınızı bu gece için kullanın. En son olarak mumlarınızı şamdanlarınıza yerleştirin.

  Mumlar romantik yemeğinize büyülü bir dokunuş ekleyecektir.Ayrıca ev dekorasyonunda da suda yüzen mumlar kullanabilirsiniz.Ve evinizin istediğiniz bir bölümüne mumdan ve gül yapraklarından romantik bir yol yapabilirsiniz.

  Önceden herşeyi hazırlayın en sona mumları yakmak, giyinmek ve fonda çalacak olan müziği ayarlamak kalsın.
   
  Son düzenleme: 20 Şub 2014