Evlilik yıldönümünde kocama süpriz

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 20 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. Kocama evlilik yıldönümünde süpriz  Evlilik yıldönümüzde kocanıza güzel bir süpriz yapmayı planlıyorsanız işte sizlere önerilerimiz bayanlar.

  İşte kocanıza evlilik yıldönümü süprizleri önerileri..

  İlk önerimiz elbetteki biz bayanların en iyi uyapabildikleri yemekler ve romantik hoş bir masa hazırlayabilirsiniz eşinize.

  romantik-masa-3.jpg

  Ayrıca yine evinizde güzel bir süprizle karşılayabilirsiniz eşinizi ogüne özel keninizi biraz değiştirmeye ne dersiniz eşinizin alışkın olduğu gibi değilde farklı daha hoş ve bakımlı olabilirsiniz.Bu özel hazırlıkları einiz için yağtığınız için çok hoşuna gidecektir.

  Yine güzel bir önerimiz olacak odanızı farklı bir şekidle süsleyebilirsiniz şık bir yatak örtüsü yatağınızın üzerinde kırmızı gül yaprakalrı yerlerde mumlar yine kırmızı romantik bir oda güzel bir süpriz olacaktır.

  evlilik-yildönümü-süprizleri-.jpg

  Eşinize dışarıda bir süpriz hazırlamak istiyorsanız yine güzel bir yemek rezervasyonu yaptırabilirsiniz.Yada başbaşa geçirebilecğeiniz hoş bir gece düzenleyebilirsiniz.Bayanlar yaratıcıdır düşündüğünüzde eşinizin hoşuna gidecek süprizler bulabilirsiniz..