Evlilik yıldönümünde gidilebilecek yerler

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda Yasemin tarafından 26 Şubat 2014 tarihinde açılan konu


 1. evlilik yıldönümünde gidilebilecek yerler  Evlilik yıldönümünde nereye gidilir sorusunun cevabını elbette evli çiftler verecektir.Herkesin eğlence ve gezme anlayışı farklıdır bu nedenle benim hoşuma giden mekanlar bir başkasının hoşuna gitmeyebilir.Bu nedenle çiftler birbirlerini çok iyi tanımalılar.Özellikle eşinize süpriz yapacaksanız gideceğiniz yer konusunda çok daha iyi düşünmelisiniz.Acaba bu yer eşinizin hoşuna gidecekmidir bunlar çok önemli ayrıntılardır.

  Gitmek istediğiniz ve süpriz yapacağınız yerin mutlaka eşinizin sevdiği bir yer olmasına özen gösterin.

  Örneğin eşinizi ilk tanıştığınız ve ilk başbaşa kaldığınız ilk yemek yediğiniz özel bir yer varsa orayı tercih emeye özen gösterin bu eşinizin çok hoşuna gidecektir.

  Eşiniz oldukça romantik bir eşmi öyleyse güzel bir akşam yemeği rezervasyonu yaptırın mum ışıüğında hoş bir yer olmasına özen gösterin.

  evlilik-yildönümü-1.jpeg

  Ayrıca zamanınız varsa eşinizle bir hafta sonu tatiline çıkabilirsinizkısa bir tatil eşinizinde sizinde çok hoşunuza gidecektir.Evlilik yıldönümünde gidilcek çok özel yerler olduğunu unutmayın sizde zevkinize ve bütçenize göre güzel nezih bir yer bir mekan tercih edebilir eşinizle hatika bir evlilik yıldönümü geçirebilirsiniz.


  evlilik-yildönümü-.jpg