Evlilik yıldönümü sürprizleri kadına

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Evlilik yıldönümü sürprizleri kadına

  [​IMG]


  Sizi bilmeyiz ama şimdiki yazımızda biz bu soruya cevaplar aramaya koyulduk açıkçası. Normalde bakarsanız evlilik iki kişinin ortak bir yaşantı etrafında bir araya gelmesi olayıdır aslında. Ayrıca evlilik tek taraflı yürütülecek bir olgu da asla değildir. Gerçekten emek ister, paylaşım gerektirir. Rutin ve sıradan giden bir evliliğe eşler tarafınca her zaman olmasa bile özel günlerde bir hediye alışverişi mutlaka yaşanmalıdır. Hatta tek başına hediye bile yetersiz olabilir. Sürprizler de yapılmalıdır bazen. Söz, nişan gibi tarihler insana çok uzak gibi gelir aslında. Hatta günler asır gibi geçmeye başlar ama evlendikten sonra durum tam tersine döner. Bu defa birinci yıl dönümü, ikinci vs derken bir bakmışsın on yıl geçmiş. İşte bu yüzden kadınlar için bir kaç evlilik yıl dönümü sürprizleri derledik.

  Evlilik yıldönümü sürprizleri kadına
  Her şeyden önce planlı olmanızda yarar vardır. O günü unutulmaz ve hatırlandığında yüzde bir gülümseme bırakmasını istiyorsanız, işe önce plan yaparak başlayın. Birlikte yaşadığınız eşinizin nelerden hoşlandığını çok iyi biliyor olmalısınız.

  Çoğu kadın zaten özel günler yaklaşınca çaktırmadan eşine ne istediğini söyler.

  Bu nedenle erkekler bu günler yaklaşınca algılarınızı biraz fazla açın lütfen. Hediyeden önce yapılması gereken hoş ve romantik bir ortam hazırlamanız.

  Eşinizin seveceği bir mekan veya evinizde çok romantik bir ortam hazırlayabilirsiniz.

  Önce diğer günlere nazaran pozitif ve güler yüzlü olarak başlayın, sürpriz bir ortamı sakın eşinize çaktırmayın, eşinize özel hissettirecek bir hediye alın. İşte geliyoruz en önemli kısıma çok şık bir yemek masası. Peki, masada olması gerekenler neler?

  Kalp şeklinde not tutucular koyabilirsiniz. Eşinize yıl dönümü notunuzu notları sıradanlıktan çıkartan bu romantik not tutucular ile verebilirsiniz.

  Yıl dönümünüze özel şarap kadehleri koyabilirsiniz, şarap dahil her şey özel olması gerekir. Tabii ki masanızın en önemli aksesuarları gül yapraklarını da unutmayın. Yemeğiniz bittikten sonra hediye kısmına geçmeden önce eşinize özel olarak çikolata yaptırabilir eşinizin yüzünde bir tebessüm yaratabilirsiniz.

  Evlilik yıl dönümünüzde onunla evli olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzu sık sık dile getirin.