“Evlilik Fuarı”nı gezmeden düğününüzü planlamayın

'Kadınların Dünyası' forumunda Belinay tarafından 23 Mart 2009 tarihinde açılan konu 1. “Evlilik Fuarı”nı gezmeden düğününüzü planlamayın

  [​IMG]


  A’dan Z’ye tüm evlilik hazırlıklarının 7 yıldır tek adresi “EVLİLİK FUARI”, 6 - 8 Şubat 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleniyor.

  Her yıl 25.000’e yakın evlenecek çifte rehberlik eden fuarda gelinlik defileleri, yarışmalar, çekilişler ve birbirinden şık etkinlikler düzenlenecek. Evlenecek çiftler bu büyük buluşmayı kaçırmasınlar!

  Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı “Evlilik Dünyası” 6 – 8 Şubat 2009 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 7.kez evlilik sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında toplamaya hazırlanıyor.

  Her sene evlilik hazırlığı yapan çiftlerin gezmeden düğünlerini planlamadığı Evlilik Dünyası bir kez daha sektör profesyonelleri ile evlenecek çiftleri görkemli bir atmosferde buluşturmak için hazırlıklarına başladı.

  200’e yakın firmanın katılacağı fuarda 3 gün boyunca defileler, dans gösterileri, konserler, saç ve makyaj şovları, gibi birçok etkinlik düzenlenecek. Çiftler, seçimlerini yaparken kapı kapı dolaşıp ihtiyaç listelerini temin etmek yerine, en kısa yoldan düğünlerini planlayacaklar.

  Her sene fotoğraf çekimleri ve konseptiyle bir konuya dikkat çekmeyi gelenek haline getiren Evlilik Dünyası bu yıl, “Bohem İstanbul Gelinleri” konseptiyle Eski Galata Köprüsü’nde gerçekleştirdiği fotoğraf çekimlerinde, nostaljik bir hava yaratarak 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul’un tarihi mirasına dikkat çekiyor.

  Bugüne kadar gerçekleştirilen görkemli fuar atmosferi ve tanıtım çalışmalarıyla Türkiye’nin en başarılı butik fuarlarından olan Evlilik Dünyası, gelinlik modası ve düğün sofraları trendlerinin çıkış noktası olmaya devam ediyor. || Evlilik Hazırlıkları || gelinlik modelleri,gelinlik, abiye, damatlık, düğün, düğün mekanları, düğün organizasyonu, kır düğünü, düğün salonları, pırlanta, alyans, tektaÅŸ, müzik, nikah ÅŸekeri, davetiye, düğün pastası, havai fiÅŸek, ev dekorasyonu, balayı, evlilik teklifi
  Evlilik evlilik teklifi
  adresinden online davetiye alarak fuarı ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.

  Bu fuarı gezmeden evlenmeyin!