Evinizi yaza hazırlayın

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Evinizi yaza hazırlayın

  [​IMG]
  Soğuk ve iç karartıcı kış mevsimi geride kaldı ve yaz ayları yavaş yavaş kendini göstermeye insanın içini kıpır kıpır etmeye başladı. Doğal olarak da insanlar kendilerini dışarıya attı ve eve girmeyi istemeyebiliyorlar.

  Eğer evinizde yaz havası estirirseniz bu duygudan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bunun için yapacağınız küçük ve pratik değişiklikler kendinizi evinizde daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Evinizde yaz havası estirmek için ilk yapmanız gereken cıvıl cıvıl tablolar yada duvar kağıtları ile duvarlarınızı renklendirmek olabilir.

  [​IMG]

  Salonunuzda yada oturma odanızda küçük renkli çiçekler ile dekorasyonu değiştirebilir renkli yastıklar ve güzel oda parfümleri ile evinizin havasını güzelleştirebilirsiniz.

  [​IMG]

  Renkli ve güzel kokulu mumlar evinizde mistik bir hava yaratmanızı sağlar. Bunun yanısıra bir vazoda ıslatacağınız mis kokulu çiçekler yine kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

  [​IMG]

  Bunlara ek olarak yatak odanızda nevresimlerinizi ve yatak örtülerinizi değiştirebilir cıvıl cıvıl renklerde modeller seçebilirsiniz. Böylece güne daha güzel başlar ve günü daha iyi bitirebilirsiniz.

  [​IMG]

  İşte bütün bu ve buna benzer değişikliklerden sonra evinizde yaz havası yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz.