Eve Dönüş dizisi Oyuncuları gerçek isimleri

'Popüler Diziler' forumunda Demet tarafından 4 Ekim 2015 tarihinde açılan konu


 1. Eve Dönüş Oyuncu kadrosu gerçek isimleri

  Ekim ayında ATV'de başlayacak olan Eve dönüş dizisi iddalı bir diziye benziyor.
  Eve Dönüş dizisinin oyuncu kadrosuna geçmeden evvel kısaca dizinin konusunu hatırlatalım.

  eve_donus.jpg

  Yusuf ailesiyle birlikte mazbut bir hayat süren kendi halinde bir balıkçıdır. Pınar ise İstanbul cemiyetinin zengin ve saygın ailelerinden birinin kızıdır. İkisi de mutlu mesut yaşarlarken, korkunç bir olay yolları asla kesişmeyecek Pınar ve Yusuf'u bir araya getirir. İkisinin de tek bir amacı vardır. Hayatlarını altüst eden insanlardan intikam almak!


  Eve Dönüş Yusuf gerçek adı Cansel Elçin
  Cansel Elçin kısaca kimdir: 20 Eylül 1973 İzmir Tire doğumludur. Cansel Elçin boyu 1.83 m. kilosu 71 kg. Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu olan yakışıklı aktör 2005 yılında Kırık Kanatlar adlı dizide canlandırdığı Yüzbaşı Cemal karakteri ile tanınmıştır.
  Cansel Elçin.jpg


  Eve Dönüş Leyla gerçek adı Dilşad Çelebi
  Dilşad Çelebi kısaca kimdir: 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Ortaöğretimine başladıktan sonra çoğunlukla dövüş sanatları hakkında eğitimler almıştır.Lise bitiminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri bölümünü kazanmış ve mezun olmuştur.
  dilşad çelebi.jpg  Eve Dönüş Derviş gerçek adı Burak Demir
  Burak Demirkısaca kimdir: 3 Kasım 1978 tarihinde Ankara‘da doğmuştur.
  Bilkent Üniversitesi Mssf Tiyatro oyunculuk mezunudur. 2007 yılında İstanbul Bahçeşehir Üniversitesinde mezun olmuştur.
  Burak DEMİR.jpg


  Eve Dönüş Kürşad gerçek adı Tardu Flordun
  Tardu Flordun, kısaca kimdir: 1972 Evdeki Yabancı, İki Oda Bir Sinan, Aşk Oyunu ve Davetsiz Misafir dizilerinin ardından Flordun, izlenme rekorları kıran Binbir Gece dizisinde iş adamı Kerem İnceoğlu karakteriyle seyirci karşısına çıktı. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden
  Tardu FLORDUN.jpg


  Eve Dönüş Vedat gerçek adı Edip Saner
  Edip Saner kısaca kimdir: 1992’de M.S.Ü. Konservatuvarı’ndan mezun olduktan sonra Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda çalışmaya başladı
  Edip Saner.jpg


  Eve Dönüş Sevda gerçek adı Feride Çetin
  Feride Çetin kısaca kimdir: 5 Kasım 1980 senesinde İstanbul’da hayata gelmiş bir isimdir.Aslen Bulgaristan Göçmeni olan oyuncu 2011 senesinde İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin Radyo Tv Sinema bölümünden mezun olmuştur.
  Feride ÇETİN.jpg  Eve Dönüş Hacer gerçek adı Ayten Uncuoğlu
  Ayten Uncuoğlu kısaca kimdir: 24 Mayıs 1946 tarihinde Eskişehir‘de doğmuştur. Anne babası aslen Rumelinden gelip Eskişehir’e yerleşmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.
  Ayten Uncuoğlu.jpg


  Eve Dönüş Oflaz gerçek adı Ümit Olcay
  Ümit Olcay kısaca kimdir: Ahmet Ümit Olcay 1975 istanbul doğumludur.Akademi İstanbul Radyo Tv Akademi İstanbul Sinema Gösteri Sanatları mezunudur.
  Ümit Olcay.jpg


  Eve Dönüş Pınar gerçek adı Zeynep Özder
  Zeynep Özder kısaca kimdir: 1985 yılında Ankara‘da doğmuştur. 8 yaşındayken piyano ve çello eğitimi almaya başladı. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi, Konsevatuarı’nda Müzik ve Gösteri Sanatları bölümünden 2004 yılında mezun oldu.
  Zeynep Özder.jpg  Eve Dönüş Halil gerçek adı Ali Başar
  Ali Başar kısaca kimdir: 17 Şubat 1974 Almanya da doğdu.1997’de Kuzey Almanya “Mr” yarışmasında 1. oldu. Tiyatro NN (Hamburg-Almanya) iki yıllık oyunculuk kursunu bitirdi. 2000’de Almanya’da Dracula” adlı oyunla profesyo nel oldu.
  Ali Başar.jpg


  Eve Dönüş Ökkeş gerçek adı Efe Deprem
  Efe Deprem kısaca kimdir: 12 Mayıs 1982 İstanbul doğumlu olan Efe Deprem Tiyatro oyuncusudur.
  Efe Deprem.jpg


  Eve Dönüş Ferman gerçek adı Serdal Genç
  Serdal Genç kimdir: 16 Aralık 1981 Antakya doğumlu olan oyuncu Ayçin İnci ile 2013 yılında evlilik hayatına atıldı. Serdal Genç oynadığı Filmler: Toprağın Çocukları, Büyük Oyun
  Serdal Genç.jpg


  Eve Dönüş Canan gerçek adı İpek Erdem
  İpek Erdem kısaca kimdir: 1984 yılında Bursada doğan İpek Erdem İstanbul Devlet Konservatuarı mezunudur. Hayat Bilgisi ilk televizyon deneyimi olan İpek, Bursa Devlet Tiyatrosunda Kazım ile Havva, Osmaniye Kültür Merkezinde ise Hansel ve Gratel adlı oyunlarda yer aldı.
  İpek Erdem.jpg


  Eve Dönüş Yılmaz gerçek adı Burç Kümbetlioğlu
  Burç Kümbetlioğlu kısaca kimdir: 14 Eylül 1980 Sivas doğumludur. Eğitimini yüksek lisans olarak tamamlayan başarılı oyuncu bir çok ünlü oyuncudan özel oyunculuk dersleri aldı.
  Burç Kümbetlioğlu.jpg


  Eve Dönüş Mehtap gerçek adı Gamze Dar
  Gamze Dar kısaca kimdir: Mimar Sinan Devlet Konservatuarı mezunu olan Oynucun oynadığı Diziler : Muhteşem Yüzyıl, Sessiz Fırtına,Yabancı Damat
  Gamze Dar.jpg  Eve Dönüş Ayşegül gerçek adı Şeyda Terzioğlu
  Şeyda Terzioğlu kısaca kimdir: 1988 Ankara doğumlu Şeyda Terzioğlu Tiyatro hayatına Mersin Şehir Tiyatrosunda başlamıştır. 2006 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü burslu kazanmış 2010 yılında birincikle mezun olmuştur.
  Şeyda Terzioğlu.jpg  Eve Dönüş Elif gerçek adı Leyla Kırşan
  Leyla kırşan kısa kimdir: Daha önce Hayat yolunda dizisinde Ecem karekteriyle karşımıza çıkan Leyla Kırşan Alp Kırşan'ın kızıdır.
  Doğum Tarihi: 22 Mayıs 2008
  Boy: 1,27
  leyla kırşan.jpg


  Eve Dönüş Varol gerçek adı Berkan Demirbağ
  Berkan Demirbağ kısaca kimdir: 2012 yılında vizyona giren CAN Filminin çocuk oyuncusu Yusuf Berkan Demirbağ.. en çok müzikle uğraşmayı seviyor
  Berkan Demirbağ.jpg

  Eve Dönüş Cengizhan gerçek adı Murat Atik
  Murat Atik kısaca kimdir: 18 Kasım 1967 tarihinde Mudanya'da doğan Türk yapımcı ve iş
  adamı.
  murat atik.jpg