Evde Yapılabilecek Ek iş imkanları nelerdir

'Sosyal Konular' forumunda Ezlem tarafından 4 Eyl 2008 tarihinde açılan konu

 1. İnternetin hayatımıza girmesi ve iletişimin kolaylaşması ve geçmişe göre oldukça ucuzlaması evden yapılabilecek iş sayısını artırmaktadır. Evden yapılabilecek ek işler ile iyi bir aylık gelir elde edebilirsiniz. Bu yazıda evde yapılabilecek işler ve bazı fikirler bulabilirsiniz.

  Evde yapılabilecek işler genellikle faturaları ödeyebilmek için ek gelir elde etmek için özellikle ev hanımları ve öğrenciler tarafından tercih edilse de iyi bir çalışma planı ve organizasyonla evden yapacağınız ek işler esas işiniz haline gelebilir. Hatta şansınız yaver giderse normal işinizden kazandığınızdan daha fazlasını kazanabilirsiniz. Ev hanımları, iş sahibi olmayanlar, engeli bulunanlar ve vaktini ayırabilecek öğrenciler için onlarca ek iş imkanı bulunmakta. Aşağıdaki listede bu işlerden bazılarını bulabilirsiniz.
  En Popüler Evde Yapılabilecek Ek İşler

  Listemize aldığımız işler insanların en çok tercih ettiği ve iş bulma imkanının en yüksek olduğu alanlardır. İşinizi daha ileri götürmek ve daha fazla kazanabilmek için bu alanlarda işinize yarayabilecek diploma, sertifika ve eğitim programlarına başvurabilirsiniz.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 5 Eyl 2014
 2. emeğine sağlik ezlem teyze süper bilgiler
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 5 Eyl 2014
 3. Teşekkürler ezlemcim emeğine sağlık :f40: